Промивний фільтр Aquafilter FHMB1

Номер: 0138
Под заказ через 3 дня
1 239грн

Самопромивний осадовий фільтр для очищення холодної та гарячої води Aquafilter FHMB1 з манометром та краном промивання, внутрішнє різьблення підключення 1"


Самопромивний осадовий фільтр для очищення холодної та гарячої води Aquafilter FHMB1 з манометром і краном промивання, внутрішнє різьблення підключення 1"

Призначення: передфільтрація, мікрофільтрація, захист насосів, змішувачів, пральних машин та ін. побутової техніки. Самопромивні фільтри призначені для очищення води у всьому будинку при безперервній подачі відфільтрованої води.

Особливості:

Фільтр Aquafilter FHMB1 складається з корпусу виконаного з хромованої латуні, знімного фільтруючого картриджа з нержавіючої сталі з рейтингом фільтрації 100 мікрон , крана зворотного промивання та манометра, за допомогою якого контролюється ступінь забруднення картриджа.

У процесі роботи вода проходить через сітчастий фільтр до випускного отвору корпусу. Осад збирається в нижній частині фільтра і видаляється при відкритті зливного крана, розташованого знизу на чашці фільтра. Вода прямує в злив, промиваючи фільтр і видаляючи осад, при цьому частина води продовжує фільтруватися і надходити в магістраль, що забезпечує безперервне водопостачання.

Промивати фільтр необхідно не менше одного разу на місяць або при значному зниженні вихідного тиску. У разі сильного забруднення необхідно розібрати корпус та промити картридж щіткою. Частота промивання залежить від рівня забруднення води.

Технічні характеристики:

Рейтинг фільтрації: 100 мкм

Продуктивність: 2 м3 / год

Робоча температура: 2-93 °С

Номінальний робочий тиск: 8 бар

Максимальний робочий тиск: 16 бар

Знижує тиск на максимальному потоці: 0,2 бар

Шкала манометра: 0-16 бар

Габарині розміри в мм: 283 (висота з манометром і краном) х 73 (ширина)

Виробництво: Польща

Комплект поставки:

Корпус із фільтруючою сіткою всередині

Кран промивання

Манометр

ІнструкціяПризначення корпусу
для гарячої води, для холодної води??
Діаметр різьблення підключення
1"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua