Фільтри грубої очистки

Фільтри грубої очистки

Знайдено: 1 - 16 серед 18 товарів
Код: 1251
1 480грн
Самопромивний фільтр для очищення холодної та гарячої води від домішок, що перевищують 100 мікрон. З'єднання "американка" - 3/4". У комплекті манометр та кран промивання.

Фільтри грубого очищення призначені для фільтрації води від нерозчинних механічних домішок і суспензій, таких як пісок, іржа, окалина, мул, глина і т.д. Завдяки застосуванню такого осадового фільтра забезпечується надійний захист побутової техніки та інших сантехнічних приладів, так званих споживачів водопровідної води.

Такий механічний фільтр встановлюють на початку водопроводу приватного будинку або квартири і тим самим забезпечують очищення всієї води господарсько-побутового призначення. Такі фільтри мають довговічні елементи, що фільтрують, з нержавіючої або нейлонової сітки з розміром комірки 50 або 100 мікрометрів (мкм). Фільтруючі елементи самопромивних фільтрів мають тривалий термін експлуатації та не потребують заміни. Зворотне промивання сітки, що фільтрує, проводиться у міру її забруднення шляхом відкриття зливного крана, який розташований внизу колби. Вхідна вода змиє всі забруднення, що накопичилися в каналізацію. Якщо зворотне промивання не приносить очікуваних результатів, потрібно розкрутити корпус фільтра та почистити сітку картриджа м'якою щіткою.

Корпуси фільтрів можуть бути пластиковими або залізними. Пластикові фільтри виробники випускають окремо для холодної та гарячої води. Латунні фільтри, як правило, можна використовувати як для холодної, так і для гарячої водопровідної води. Часто зустрічаються самопромивні фільтри грубої очистки з манометром. Завдяки такому манометру можна оцінити рівень забруднення фільтруючого картриджа.

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua