Попередні картриджі осмосу

Попередні картриджі осмосу

Знайдено: 1 - 16 серед 19 товарів
Код: 0905
525грн
Універсальний набір картриджів (з двома вугільними картриджами) для систем зворотного осмосу та потрійних проточних фільтрів. Використовується для очищення водопровідної води, яку відчутно хлорують.
Код: 0904
294грн
Універсальний комплект картриджів попереднього очищення для систем зворотного осмосу. Підходить для НЕхлорованої води зі свердловини або міського водопроводу.
Код: 0903
284грн
Універсальний набір картриджів попереднього очищення для систем зворотного осмосу. Підходить для нехлорованої води зі свердловини, або міського водопроводу.
Код: 1197
533грн
Покращений комплект попередніх фільтрів для систем зворотного осмосу (з двома вугільними картриджами). Використовується для водопровідної води, яку відчутно хлорують.
Код: 1196
328грн
Базовий комплект попередніх фільтрів для систем зворотного осмосу (з одним вугільним картриджем). Використовується для води, яку не хлорують.
Код: 0917
295грн
Універсальний комплект картриджів попереднього очищення для систем зворотного осмосу. Підходить для НЕхлорованої води зі свердловини, або міського водопроводу.
Код: 0350
318грн
Універсальний набір картриджів попереднього очищення для систем зворотного осмосу. Підходить для нехлорованої води з великим вмістом нерозчинних домішок.
Код: 1259
445грн
Універсальний набір картриджів (з двома вугільними картриджами) для систем зворотного осмосу та потрійних проточних фільтрів. Використовується для очищення водопровідної води, яку відчутно хлорують.
Код: 0352
559грн
Немає в наявност
Антибактеріальний набір картриджів попереднього очищення для систем зворотного осмосу. Підходить для хлорованої води з міського водопроводу.
Код: 0351
383грн
Немає в наявност
Антибактеріальний набір картриджів попереднього очищення для систем зворотного осмосу. Підходить для НЕхлорованої води зі свердловини, або міського водопроводу.

Змінні картриджі-предфільтри призначені для попереднього очищення води від хлору, механічних та органічних домішок, до подачі на зворотноосмотичну мембрану. Попередні фільтри забезпечують надійний захист мембрани від забруднення дрібними зваженими частинками, руйнування активним хлором та органічними сполуками. Ресурс мембрани залежить від якості та своєчасної заміни картриджів-префільтрів.

Префільтри більшості виробників стандартних моделей фільтрів зворотного осмосу мають уніфікований розмір 10" х 2,5" і є взаємозамінними. Ціна картриджів залежить від їх складу (спінений поліпропілен, вугілля гранульоване, вугілля пресоване), якості та цінової політики виробника. Купити стандартні картриджі не складе проблем через їхню поширеність. Деякі виробники систем зворотного осмосу поміщають префільтри нерозбірний блок (змінний блок-модуль), який підлягає заміні цілком. Ціна такого модуля, як правило, набагато вище звичайного змінного картриджа, а замовити та купити такий модуль дещо складніше.

Термін служби змінних картриджів-префільтрів становить 3-6 місяців і залежить від якості Вашої води.

У даній категорії представлений найбільший вибір змінних картриджів попередньої фільтрації для систем зворотного осмосу різних торгових марок: Аквафор, Наша Вода, Aquafilter, AquaKut, Ecosoft , Filter1, Leader, Atoll, TGI, Бар'єр та багато інших. Завдяки нашому асортименту Ви зможете вибрати та купити будь-які картриджі для фільтра зворотного осмосу та забрати їх самостійно, або замовити з доставкою по Києву та Україні

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua