Встановлення системи зворотного осмосу

Номер: 0791
В наявності
1 200грн

Послуга майстра зі встановлення системи зворотного осмосу


Послуга встановлення системи зворотного осмосу.p>

Ви можете замовити послугу монтажу системи зворотного осмосу у зручний для Вас час.

Перед установкою системи майстер заміряє тиск у Вашому водопроводі та проконсультує про необхідність встановлення редуктора тиску або помпового комплекту. Далі майстер узгоджує з Вами місце встановлення крана очищеної води, розташування самої системи та накопичувального бака. Після встановлення фільтра майстер робить пробний запуск та ретельний огляд на предмет витоків. Тільки після того, як Ви пересвідчитеся як виконані роботи, послуга установки фільтра вважається виконаною. Також, установник, після завершення роботи, робить короткий інструктаж з експлуатації фільтра. Якщо система куплена у нас, майстер заповнює гарантійний талон та виписує загальний товарний чек з урахуванням монтажу. Якщо фільтр куплено не у нас, майстер виписує товарний чек лише на послугу монтажу.

Не залежно від того, де Ви придбали фільтр, ми даємо свою гарантію на якість виконаних робіт з його підключення!

Замовляючи час приїзду майстра, враховуйте, що на стандартне встановлення системи зворотного осмосу потрібно приблизно 2 години.

Доброго дня!
Якщо я придбаю у вас осмос, то чи буде знижка на його встановлення?
Admin
30 Липня 2016 09:01
На даний час, більшість куплених у нас систем зворотнього осмосу, в Києві ми монтуєм безкоштовно, а для покупців з інших міст робим знижку 200грн.
Краще запитайте про конкретну модель фільтра, або зателефонуйте. Тому що на акційні моделі таке правило не розповсюджується.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua