Гарантія

Ми співпрацюємо тільки з виробниками або великими офіційними імпортерами побутової техніки, які мають власні мережі сервісних центрів.

Неякісну продукцію, або продукцію сумнівного походження ми просто не закуповуємо і не розміщуємо у себе на сайті. Купуючи у нас, Ви можете бути повністю впевненими в оригінальності та якості товару, що купується, а також виконанні нами гарантійних зобов'язань.

Гарантійні терміни на товари, що продаються, відповідають термінам фірм-виробників або їх офіційних представників і вказані в описі товару.

Повернення та обмін товару без пояснення причини можливе в 14-ти денний термін. Повертаний товар та його упаковка не повинні мати пошкоджень, слідів встановлення та експлуатації. Для повернення потрібно надати товарний чек із друком Інтернет-магазину.

Всі спірні моменти ми намагаємося залагодити шляхом переговорів і діємо за принципом «Вчини так, як хотів би, щоб чинили з тобою».

Якщо нам не вдасться вирішити Ваше питання шляхом переговорів, Ви завжди зможете звернутися до закону України«Про захист прав споживачів».

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua