Оплата

Готівкою при отриманні товару

Ви можете оплатити своє замовлення готівкою кур'єру або в нашому офісі, попередньо перевіривши цілісність та комплектність товару. За фактом оплати Вам видається товарний чек з мокрим друком та заповнений гарантійний талон.

 

Покладеним платежем у пункті видачі компанії перевізника (доступний лише для доставки Новою Поштою)

Ви оплачуєте своє замовлення в пункті видачі транспортної компанії, попередньо перевіривши цілісність та комплектність товару. Товарний чек з мокрим друком та заповнений гарантійний талон вже вкладено в посилку.

! Тариф транспортної служби за зворотне пересилання грошей завжди оплачує Покупець, незалежно від суми замовлення.

 

Переказ на картку Приват Банку

Після обробки та підтвердження Вашого замовлення, на вказану Вами електронну адресу менеджер відправить лист, де буде вказано номер та сума Вашого замовлення, номер нашої картки Приват Банку та ПІБ одержувача грошей .

Переклад на карту можна зробити через систему Приват24 або в найближчому терміналі самообслуговування АТ КБ "ПРИВАТБАНК".

До отримання замовлення у Вас буде квитанція банку, що підтверджує факт оплати. А при отриманні замовлення товарний чек з мокрим друком та заповнений гарантійний талон вже будуть вкладені в посилку.

! Комісія за поповнення нашої карти через термінали самообслуговування або сервіс Приват24 не стягується.

 

Оплата карткою Visa або MasterCard будь-якого Банку

Після обробки та підтвердження Вашого замовлення на вказаний Вами електронна адреса буде надіслано листа з номером та сумою замовлення, а також посиланням на платіжну сторінку SendMoney ( privatbank.ua/sendmoney).

Перейшовши за посиланням, Ви будете направлені на захищену платіжну сторінку АТ КБ "ПРИВАТБАНК", де Вам буде необхідно ввести тільки дані Вашої банківської картки. Читати детально...

! Комісія за здійснення Вашої оплати стягується тільки з карток іноземних банків.

 

Безготівковим переказом, на рахунок ФО-П - платника єдиного податку на 2 групи (без ПДВ)

Після обробки та підтвердження замовлення, Вам будуть надіслані наступні документи в електронному вигляді: рахунок, копія свідоцтва про реєстрацію ФО-П, копія свідоцтва платника єдиного податку (ФО-П на 2 групі).

Після оплати, разом з товаром, Ви отримаєте наступні документи в друкованій формі: рахунок з круглою печаткою ФО-П, дві видаткових накладних з круглою печаткою ФО-П (одну потрібно буде підписати та повернути), копії свідоцтв про реєстрацію ФО-П та платника єдиного податку завірені круглою печаткою ФО-П, заповнений гарантійний талон.

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua