Накопичувальні баки

Знайдено: 1 - 16 серед 26 товарів

Накопичувальні баки для питної води

У конструкції практично будь-якого побутового фільтра на основі зворотного осмосу передбачений накопичувальний бак для відфільтрованої води. Бак необхідний компенсації невеликої швидкості фільтрації на побутових мембранах зворотного осмосу. Накопичувальний бак (Tank) є залізною або пластиковою ємністю, розділеною гумовою мембраною на дві камери. Очищена вода надходить у верхню частину бака і роздмухує гумову мембрану, стискаючи повітря в нижній камері. Якщо ви відкриєте кран чистої води, стиснене повітря в нижній частині бака, виштовхуватиме накопичену чисту воду у зворотному напрямку.

Всі накопичувальні баки для систем зворотного осмосу можна поділити за матеріалом виготовлення на металеві баки з листової сталі, покритої емаллю, та пластикові баки. Так само накопичувальні баки розрізняють за загальним та корисним обсягом. Корисний обсяг чистої води становить приблизно 70-80% від загального обсягу бака. Фактичний корисний об'єм бака залежить від тиску очищеної води та тиску повітря у нижній камері.

Залежно від особливостей місця встановлення фільтра або ваших потреб в очищеній воді, ви можете вибрати та купити бак будь-якого об'єму від 4,5 до 75 літрів чистої води. Придбати бак за мінімальною ціною ви можете, приїхавши до нас самостійно, або замовити доставку в будь-яке місто України.

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua