Про магазин

Наша робота у сфері очищення води розпочалася з реалізації фільтрів та змінних картриджів до них через невелику мережу роздрібних торгових точок.

Так як торгові точки не дозволяли розширювати наш асортимент як нам того хотілося б, то в 2012 році було прийнято рішення про створення кращого інтернет-магазину з продажу побутових фільтрів для води, змінних картриджів і комплектуючих до систем очищення.

Наразі ми співпрацюємо з більшістю українських виробників та офіційних імпортерів фільтрів для води.

Для надання можливості вибору та купівлі необхідного Вам товару прямо у нас в офісі, ми підтримуємо власні складські запаси популярних фільтрів для води, а також повного асортименту змінних елементів та комплектуючих.

Наші кур'єри щодня здійснюють доставку Ваших замовлень по Києву та відправлення товару до інших міст України через транспортні компанії (Нова Пошта, Укрпошта, MeestExpress).

Ви можете скористатися послугами нашого кваліфікованого майстра для діагностики та ремонту фільтра або планового обслуговування та заміни картриджів.

У своїй роботі ми керуємося такими принципами:

  • постійне розширення асортименту лише якісними товарами за розумною ціною;
  • розвиток та вдосконалення власного професіоналізму (ми відвідуємо тематичні виставки та семінари);
  • грамотна консультація та надання максимально повної та актуальної інформації про товари, що продаються;
  • індивідуальний підхід до своїх Клієнтів (знижки оптовим та постійним покупцям, індивідуальний підбір та комплектація фільтрів та систем очищення);
  • 100% гарантія якості товарів і наданих послуг, що продаються.

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua