Настільний фільтр AquaKut FN-1

Номер: 0005
Нет в наличии
Знятий з виробництва

Вільностоящий одинарний фільтр для очищення питної води з окремим краном.

Має 2 режими перемикання насадки на крані (через фільтр і повз фільтр).
Одне з найпростіших і економних рішень, що покращують якість води .


Настільний фільтр для очищення води AquaKut (Аквакут) FN-1 < b>одноступінчастий

Вільностоящий одинарний фільтр для очищення питної води з окремим краном.

Має 2 режими перемикання насадки на крані (через фільтр і повз фільтр).
Одне з найпростіших і економніших рішень покращують якість води. Картридж виготовлений із високоякісного гранульованого кокосового вугілля та поліпропіленового волокна, що дозволяє провести дві стадії очищення за допомогою одного картриджа.

Змінний картридж AquaKut FCCA-STO має дві стадії фільтрації:

Перша стадія — картридж пористе поліпропіленове волокно видаляє механічні домішки понад 10 мкм, затримує пісок, іржу.

Друга стадія — високоякісне гранульоване вугілля. Затримує до 98% токсичних та канцерогенних хлорорганічних сполук, покращує органолептичні властивості води

Технічні характеристики:

Швидкість фільтрації, л/хв – 2,0 – 2,5

Температура води, °С  - +4 до +40

Робочий тиск, бар – 1 – 6

Габарити, мм – В 340 х Д 135

Ресурс одного змінного картриджа, л -  3000

Заміну картриджів необхідно проводити 1 раз на 3 – 6 місяців.

Заміна картриджа проводиться за допомогою спеціального ключа , який входить до комплекту фільтра.

Примітки.

Всі фільтри, що вільно стоять, прикріплюються безпосередньо до кухонного крана, рекомендується для тих, хто не хоче врізати фільтр у систему водопроводу.

Має перевагу над глечиками в невисокій ціні самого фільтра і картриджа, і вищим ресурсом, а також різними варіаціями виконання картриджів. Це означає, що Ви зможете підібрати різні за ступенем очищення змінні елементи залежно від того, з якою проблемою води необхідно впоратися.

За эти деньги очень даже приемлемый вариан, точно лучше любого кувшинчика. Забирал с офиса так при мне поставили польский картридж помоему Аквафильтр. Можно было поставить и другой картридж который дороже самого фильтра. Вода после фильтра теперь ничем не воняет и на вкус приятней. Дальше еще понаблюдаю.
В Вашем фильтре действительно обнаружил протечку, но это единичный случай и легко устраним. Заодно обнаружили конструктивную особенность: картридж с комплекта неплотно устанавливается в фильтр, из за чего вода проходит мимо него. В дальнейшем, для правильной работы фильтра, будем комплектовать его другими картриджами.
ничего он не фильтрует, еще и протикает
Фильтр дешёвый, и в принципе качество такое же. может у нас вода очень плохая, но я после фильтра особого улучшения не заметил... привкуса только горьковатого не стало, накипь осталась, и переключатель, который на кран цепляется какой-то не эстетичный. Цена самый большой плюс. Качество очистки попробую исправить поставив другой картридж. Кстати смешно, хороший сменный картридж стоит больше, чем сам фильтр...
Вода у нас жуткая, решил фильтр купить. Только фильтр, который монтируется нет возможности установить (на съёмной квартире живу), а кувшины я слышал только так, для самоуспокоения. Так что этот настольник самое то, только картридж слабоват, я сразу другой докупил - комбинированный, и от железа, и от хлора, от жёсткости и прочей гадости. И цена вообще смешная, кувшины и то дороже стоят!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0213
286грн
Картридж містить активоване вугілля, матеріал КДФ та поліпропіленову вставку. Використовується для очищення холодної водопровідної води від великого спектру забруднень.
Код: 0216
168грн
Картридж містить бітумне вугілля та поліпропіленову вставку. Використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок, хлору та його сполук, для покращення смаку та запаху води.

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua