Картридж Aquafilter FCCBKDF-STO

Номер: 0213
В наявності
286грн

Картридж містить активоване вугілля, матеріал КДФ та поліпропіленову вставку. Використовується для очищення холодної водопровідної води від великого спектру забруднень.


Картридж Aquafilter FCCBKDF-STO для питних фільтрів типорозміру SL 10"

Картридж комбінований, для комплексного очищення води. Містить активоване вугілля із шкаралупи кокосових горіхів, матеріал КДФ та спінений поліпропілен.

Використовується: для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок, хлору, хлорорганічних сполук, сірководню, важких металів, заліза , а також бактерій та вірусів.

Рекомендується використовувати у проточних фільтрах стандартного типорозміру.

Унікальний комбінований картридж Aquafilter FCCBKDF-STO дозволяє провести дві стадії очищення за допомогою одного картриджа. Пористе поліпропіленове волокно видаляє механічні домішки понад 10 мікронів, затримує пісок, іржу.

Комбіноване завантаження – активоване вугілля та продукт КДФ-55 – очищає воду від хлору, сірководню, миш'яку, важких металів і заліза. Фільтруючі компоненти КДФ – це високоочищені сплави цинку та міді, вони знижують вміст забруднювачів у воді шляхом окислювально-відновних хімічних реакцій.

Активоване вугілля видаляє органічні забруднення та хлор, а КДФ-55 обмінює свої електрони на електрони забруднюючих речовин і перетворює їх на нешкідливі компоненти. Обмін електронів створює електролітичне поле, яке більшість мікроорганізмів що неспроможні витримати. КДФ-55 видаляє до 98% розчинних у воді ртуті, нікелю, хрому та інших важких металів. Використання КДФ-55 збільшує термін служби активованого вугілля.

Технічні характеристики:

Продуктивність, л/хв – 6

Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв – 2

Рейтинг фільтрації, мікрон - 10

Робоча температура, °С - +2 - +45

Ресурс, л/міс – 6000/3-6 *

Габарити, дюйм – 10 х 2½ **

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води

**підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміруТипорозмір картриджа
Slim Line 10"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua