Корпус Organic FH20SB34-OR1
Номер: 0650
Нет в наличии
1 199грн
Немає в наявност
Немає в наявності
Корпус SL20" для холодної води, з синьою колбою.
Пластикове різьблення для підключення - 3/4".
Використовується для встановлення різних картриджів стандартного типорозміру - Slim Line 20" (SL20").
Особливості конструкції
Технічні характеристики:
Робоча температура - +2 - +45 °С
Робочий тиск - до 8 бар
Габарити, висота х діаметр - 580 мм х 134 мм
Комплект поставки: корпус + кронштейн + самонарізи + ключ
Призначення корпусу
для холодної води??
Матеріал колб
непрозорий пластик
Типорозмір корпусу
Slim Line 20"