Корпус Organic FH10BB1-OR2
Номер: 0856
В наявності
1 421грн
Корпус BB10" для холодної води, з синьою колбою.
2 кільця ущільнювачів на колбі.
Пластикова різьба для підключення - 1".
Використовується для встановлення різних картриджів стандартного типорозміру - Big Blue 10" (BB10").
Особливості конструкції
Технічні характеристики:
Робоча температура - +2 - +45 °С
Робочий тиск - до 8 бар
Габарити, висота х діаметр - 360 мм х 180 мм
Комплект поставки*
Корпус / Корпус + кронштейн + шурупи + ключ
* Вибирайте у вікні над ціною товару
Призначення корпусу
для холодної води??
Матеріал колб
непрозорий пластик
Типорозмір корпусу
Вig Blue 10"
Діаметр різьблення підключення
1"