Корпус Organic FH20BB1-OR2
Номер: 0857
В наявності
1 629грн
Корпус BB20" для холодної води, з синьою колбою .
2 ущільнювальні кільця на колбі.
Пластикова різьба для підключення - 1".
Використовується для встановлення різних картриджів стандартного типорозміру - Big Blue 20" (BB20").
Особливості конструкції
Технічні характеристики:
Робоча температура - +2 - +45 °С
Робочий тиск - до 8 бар
Габарити, висота х діаметр - 605 мм х 180 мм
Комплект поставки*
Корпус / Корпус + кронштейн + шурупи + ключ
* Вибирайте у вікні над ціною товару
Призначення корпусу
для холодної води??
Матеріал колб
непрозорий пластик
Типорозмір корпусу
Вig Blue 20"
Діаметр різьблення підключення
1"