Електронний контролер TDS-2

Номер: 0928
Бренд: OEM (Китай)
В наявності
1 845грн

Контролер для систем зворотного осмосу.

Керує підвищувальною помпою, вхідним та промивним клапаном.

Відображає поточний режим роботи фільтру, поточні показники TDS водопровідної та очищеної води, терміни заміни картриджів.


Електронний контролер TDS-2

Керує підвищувальною помпою, вхідним та промивним клапаном.

Відображає поточний режим роботи фільтру, поточні показники TDS водопровідної та очищеної води, терміни заміни картриджів.

Опис режимів роботи контролера

Підключіть штепсельну вилку до електромережі. Упродовж кількох секунд правильно встановлений контролер запуститься, а на табло з'явиться поточний режим.

Якщо тиск водопровідної води слабкий, або його взагалі немає, то на дисплеї буде відображатися «Source» і подаватиметься звуковий сигнал.

При достатньому тиску води контролер відкриє вхідний соленоїд, запустить помпу, що підвищує і відкриє промивний соленоїд для промивання зворотньоосмотичної мембрани. Процедура промивання мембрани займе 90 секунд. На дисплеї відображатиметься «Flush».

Після стартового промивання мембрани промивний соленоїд перекривається і починається режим фільтрації та заповнення накопичувального баку очищеною водою. На табло контролера відображається Puurifi.

Після заповнення накопичувального баку запускається короткочасне 6-секундне промивання мембрани.

Після короткочасного промивання контролер переходить у режим очікування. На табло з'являється «Full».

Після сьомої години в режимі очікування контролер запустить промивання мембрани на 60 секунд, після чого знову перейде у вихідний режим.

Такі періодичні промивання призначені для запобігання розростанню мікроорганізмів на поверхні мембрани під час можливих тривалих простоїв фільтру.

Після заміни картриджів попереднього очищення, рекомендується зробити примусове інтенсивне промивання зворотньоосмотичної мембрани. Для цього необхідно натиснути кнопку "Strong washing".

Якщо протягом 6 годин накопичувальний бак не буде набраний, контролер зупинить процес фільтрації (вимкне підвищує помпу і закриє вхідний соленоїд). На дисплеї відображатиметься «Repair» і подаватиметься звуковий сигнал.

Функція TDS-метра в контролері

У контролер вбудовані два датчики, які безперервно визначають ефективність роботи зворотноосмотичної мембрани та якість очищеної води.

В основу роботи TDS-метра закладено принцип електропровідності води. Вода у чистому вигляді (Н2О – без сторонніх домішок) абсолютно не проводить електричний струм. Чим більше у воді різних домішок, тим більша її електропровідність. TDS-метр вимірює електропровідність води, обчислює концентрацію солей і відображає результат на табло в ppm.

1 ppm (від англ. parts per million - частин на мільйон) = 1мг/л.

Коли показник TDS очищеної води перевищить 50 ppm, контролер подаватиме звуковий сигнал, що нагадує про необхідність заміни мембранного елементу.

Табло заміни картриджів відображає 5 шкал для окремих змінних картриджів.

Кожна шкала має по п'ять тимчасових поділів. Перший поділ відповідає 3-м місяцям, другий - 6, третій - 12, четвертий - 18, п'ятий - 36 місяців.

Коли на якійсь шкалі зникне останній поділ, прилад подасть звуковий сигнал. Після встановлення нових картриджів необхідно обнулити відповідну шкалу. Для цього необхідно натискати кнопку «Select», поки потрібна шкала не почне блимати. Для підтвердження обнулення необхідно натиснути кнопку «Konfirm» і контролер почне відлік часу шкали спочатку.

Підключення контролера (клемна колодка з різнокольоровими проводами входить у комплект)

- рожевий провід  – на плюсовий провід блока живлення;

- білий провід  – на мінусовий провід блока живлення;

зелені дроти  – на підвищуючу помпу (без полярності);

чорні дроти  – на вхідний соленоїд (без полярності);

червоні дроти  – на промивний соленоїд (без полярності);

жовті дроти  – на датчик низького тиску (без полярності);

сині дроти  – на датчик високого тиску (без полярності).

Датчики TDS-метра встановлюються на трубки водопровідної та очищеної води з допомогою швидкороз'ємних трійників  (входять до комплекту)

Контроллер отлично работает. Датчик с красной пометкой - на водопровод, с зелёной - на выход мембраны. У меня показания чистой воды - 2 ppm (как-то слишком хорошо), водопроводной - 220ppm. Единственный нюанс - реакция на срабатывание датчика низкого давления с задержкой секунд 10. Способ крепления к комплектным уголкам непонятен (двухсторонний скотч?).
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua