Електронний контролер TDS-1

Номер: 0927
Бренд: OEM (Китай)
В наявності
1 640грн

Контролер для систем зворотного осмосу.

Керує підвищувальною помпою, вхідним та промивним клапаном.

Відображає поточний режим роботи фільтра, поточний показник TDS очищеної води, терміни заміни картриджів.


Електронний контролер TDS-1

Керує підвищувальною помпою, вхідним та промивним клапаном.

Відображає поточний режим роботи фільтру, поточний показник TDS очищеної води, терміни заміни картриджів.

Опис режимів роботи контролера

Підключіть штепсельну вилку до електромережі. Упродовж кількох секунд правильно встановлений контролер запуститься, а на табло з'явиться поточний режим.

Якщо тиск водопровідної води слабкий, або його взагалі немає, то на дисплеї буде відображатися «Source» і подаватиметься звуковий сигнал.

При достатньому тиску води контролер відкриє вхідний соленоїд, запустить помпу, що підвищує, і відкриє промивний соленоїд для промивання зворотньоосмотичної мембрани. Процедура промивання мембрани займе 90 секунд. На дисплеї відображатиметься «Flush».

Після стартового промивання мембрани промивний соленоїд перекривається і починається режим фільтрації та заповнення накопичувального бака очищеною водою. На табло контролера відображається Puurifi.

Після заповнення накопичувального баку запускається короткочасне 8-секундне промивання мембрани.

Після короткочасного промивання, контролер переходить у режим очікування. На табло з'являється «Full».

Після сьомої години в режимі очікування контролер запустить промивання мембрани на 60 секунд, після чого знову перейде у вихідний режим.

Такі періодичні промивання призначені для запобігання розростанню мікроорганізмів на поверхні мембрани під час можливих тривалих простоїв фільтру.

Після заміни картриджів попереднього очищення рекомендується зробити примусове інтенсивне промивання зворотньоосмотичної мембрани. Для цього необхідно натиснути кнопку "Strong washing".

Якщо протягом 6 годин накопичувальний бак не буде набраний, контролер зупинить процес фільтрації (вимкне підвищуючу помпу і закриє вхідний соленоїд). На дисплеї  відображатиметься «Repair» і подаватиметься звуковий сигнал.

Функція TDS-метра в контролері

У контролер вбудований датчик, який безперервно визначатиме ефективність роботи зворотноосмотичної мембрани та якість очищеної води.

В основу роботи TDS-метра закладено принцип електропровідності води. Вода у чистому вигляді (Н2О – без сторонніх домішок) абсолютно не проводить електричний струм. Чим більше у воді різних домішок, тим більша її електропровідність. TDS-метр вимірює електропровідність води, обчислює концентрацію солей і відображає результат на табло в ppm.

1 ppm (від англ. parts per million - частин на мільйон) = 1мг/л.

Коли показник TDS очищеної води перевищить 50 ppm, контролер подаватиме звуковий сигнал, що нагадує про необхідність заміни мембранного елементу.

Табло заміни картриджів відображає 5 шкал для окремих змінних картриджів.

Кожна шкала має по п'ять тимчасових поділів. Перший поділ відповідає 3-м місяцям, другий - 6, третій - 12, четвертий - 18, п'ятий - 36 місяців.

Коли на якійсь шкалі зникне останній поділ, прилад подасть звуковий сигнал. Після встановлення нових картриджів необхідно обнулити відповідну шкалу. Для цього необхідно натискати кнопку «Select», поки потрібна шкала не почне блимати. Для підтвердження обнулення необхідно натиснути кнопку «Konfirm» і контролер почне відлік часу шкали спочатку.

Підключення контролера (клемна колодка з різнокольоровими проводами входить у комплект)

- рожевий провід  – на плюсовий провід блока живлення;

- білий провід  – на мінусовий провід блока живлення;

зелені дроти  – на підвищуючу помпу (без полярності);

чорні дроти  – на вхідний соленоїд (без полярності);

червоні дроти  – на промивний соленоїд (без полярності);

жовті дроти  – на датчик низького тиску (без полярності);

сині дроти  – на датчик високого тиску (без полярності).

Датчик TDS-метра встановлюється на трубку очищеної води за допомогою швидкороз'ємного трійника (входить до комплекту)

Получил датчик высокого давления заменил, стабильность работы осмоса вернулась прежнее русло.Помогло Алилуя
Аква-Клімат
02 Лютого 2022 10:52
Вот и хорошо, что разобрались. И репутация контроллера не пострадала :)
Ваша правда ,сделал как вы сказали помогло.Покупаю новый датчик давления у вас.
Через три года эксплуатации появился один дефек, при наборе воды в бак в конце включается и выключается помпа мажет 4 может 6 раз включиться ,но не каждый раз.С чем это связано, может датчик давления банка начал бороздить?
Аква-Климат
28 Січня 2022 12:49
Контроллер не виноват. Похоже на неисправность датчика высокого давления. Это очень легко проверить: снимите один провод с датчика высокого давления и помпа должна остановиться, а на табло контроллера высветиться индикатор FULL. Попыток запустить помпу быть не должно, пока не вернёте провод на датчик.
Купил недавно этот контроле и то чем он управляе чтоб модернизировать свой обычный фильтр обратного смоса. Теперь он полностью автомотический (может и погладить и поуберать)Остался доволен в магазине все расказали,покозали вот только надобыло не жадничать а покупать на 2 датчика dts.Заметил один прикол работы фильтра при включении подымаются покозания dts могут на 100 единц поднятся а може ина 40 каждый раз по разному,буквально на пару секунд думаю на качество воды повлиять не как неможет.Магазину большой лайк!
Аква-Климат
03 Травня 2019 19:41
Все нормально!
Повышение показателя dts очищенной воды, при включении помпы, связано с частичным проникновением примесей сквозь мембрану во время простоя фильтра.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua