Комплект картриджів Наша Вода РВ-2 №5

Номер: 0366
Нет в наличии
Знятий з виробництва

Дзвоніть нам, ми можемо запропонувати альтернативний варіант.


Комплект картриджів Наша Вода Кринична Вода 2 №5 для подвійних проточних фільтрів з колбами типорозміру SL 10"

Комплект з двох картриджів – «Джерельна вода» №3 і «Джерельна Вода» №5 з комбінованим завантаженням EcomixD. Картриджі ідеально підходять для жорсткої води з підвищеним вмістом заліза, органічних речовин, хлору та хлорорганічних сполук.

Застосовується для фільтрів «Кринична Вода 2» та інших двоколбових фільтрів під мийку.

Матеріал EcomixD — спеціально розроблена унікальна фільтруюча суміш високоефективних сорбентів природного та синтетичного походження. Різне співвідношення компонентів матеріалу EcomixD в картриджах дозволить зробити раціональний вибір компонента, що фільтрує, залежно від якості води.

Картридж «Джерельна вода» № 3 містить суміш EcomixD73 — для звичайної водопровідної води; картридж «Джерельна вода» №5 – суміш EcomixD531, що застосовується для води з високим вмістом заліза та органіки.

Дві ступені очищення:

1. Картридж «Джерельна вода» №3 проводить комплексне очищення.

-  активоване вугілля адсорбує колоїдні домішки та видаляє великі молекули органічних речовин.

- ввисокопористе кокосове активоване вугілля очищає воду від розчиненого хлору, хлорорганічних сполук – це токсичні сполуки, які утворюються при хлоруванні води.

-  іонообмінна смола знижує мінералізацію та жорсткість води (видаляє гідрокарбонати кальцію та магнію), тим самим перешкоджаючи утворенню накипу. Видаляє іони важких та кольорових металів.

- дезінфікуючий матеріал з наночастинками срібла NanoAg+ — містить наночастки срібла, завдяки яким вода знезаражується і запобігає розвитку мікроорганізмів усередині картриджа. При цьому потрапляння частинок срібла до очищеної води абсолютно виключено.

2. Картридж «Джерельна вода» № 5. Утримує більший обсяг компонента для пом'якшення та зниження мінералізації та додатковий сорбент для видалення заліза.

- активоване вугілля адсорбує колоїдні домішки та видаляє великі молекули органічних речовин;

- високопористе кокосове активоване вугілля очищає воду від розчиненого хлору, хлорорганічних сполук – це токсичні сполуки, які утворюються при хлоруванні води;

- збільшений обсяг іонообмінної смоли знижує мінералізацію та жорсткість води (видаляє гідрокарбонати кальцію та магнію), тим самим перешкоджаючи утворенню накипу. Видаляє іони важких та кольорових металів.

- дезінфікуючий матеріал з наночастинками срібла NanoAg+ - містить наночастки срібла, завдяки яким вода знезаражується і запобігає розвитку мікроорганізмів усередині картриджа. При цьому потрапляння частинок срібла до очищеної води абсолютно виключено.

- полімерний пористий сорбент  — очищає воду від заліза, іржі, шкідливих органічних речовин природного походження, фенолів та нафтопродуктів.p>

Комплект картриджів № 5 для фільтрів «Джерельна вода 2» застосовується для:

- видалення хлору;

- зниження мінералізації та пом'якшення води;

- очищення від природних органічних домішок;

- очищення від хлорорганічних сполук;

- видалення заліза та іржі;

- видалення нафтопродуктів та фенолів;

- видалення важких і кольорових металів;

- знезаражує воду.

Технічні характеристики:

Рекомендована швидкість фільтрації літрів/хвилину - 1

Ресурс, літрів/місяць  – 2000/6-12 *

Температура води,°С – +1 до +25

Габаритні розміри картриджів, дюйм - 10 х 2 1/2 **

На упаковці картриджів є докладна інструкція щодо їх заміни!

* фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води, але не більше 12 місяців, незалежно від обсягу очищеної води.

** підходить до корпусів інших виробників аналогічного типорозміру

Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
Заказываем уже второй раз, как всегда компания сработала оперативно. Спасибо!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua