Картридж Aquafilter FCCFE20BB

Номер: 0169
В наявності
1 505грн

Картридж містить два види завантаження: Birm та Corosex. Застосовується для очищення холодної водопровідної води від розчиненого заліза, сірководню, марганцю, металевого присмаку та запаху, для коригування pH води.


КартриджAquafilter FCCFE20BB для магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 20

Картридж містить два види завантаження: Birm і Corosex для зниження концентрації розчиненого і нерозчиненого заліза, і поліпропілен для очищення від механічних домішок.

Призначення: для очищення холодної водопровідної води від розчиненого заліза, сірководню, марганцю, металевого присмаку та запаху, для коригування pH води.

Рекомендується використовувати в магістральних фільтрах  тирозміру ВР 20 для видалення механічних забруднень, хлору, хлорорганічних з'єднань для будинків та квартир 1-3 санвузлами, середнім та високим водоспоживанням (проживання до 7 осіб).

Картридж для видалення заліза Aquafilter FCCFE20BB містить суміш спеціальних гранулятів, з високою здатністю видалення форм заліза, марганцю та сірководню.

Corosex ефективний у процесах попередньої підготовки води для подальшого видалення заліза та сірководню. Birm – високоефективне фільтруюче середовище, що видаляє з води до 5 мг/л заліза, марганець, сірководень.

Вода з великим вмістом заліза негативно впливає на побутову техніку, призводить до передчасного зношування сантехнічного обладнання, залишає іржаві підтікання. Крім того, залізо має властивість накопичуватися в організмі, що негативно впливає на здоров'я людини.

Технічні характеристики:

Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв – 18

Робоча температура, °С - +2 - +45

Ресурс, л/міс – 8000/3-7*

Габарити, дюйм – 20" х 4½"

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної водиТипорозмір картриджа
Вig Blue 20"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua