Картридж Aquafilter FCCFE-L

Номер: 0167
Под заказ через 2 дня
748грн

Картридж Aquafilter FCCFE-L містить два види завантаження: Birm та Corosex. Застосовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок, заліза, сірководню, марганцю, металевого присмаку та запаху, для коригування pH води.


КартриджAquafilter FCCFE- L для магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 20-Slim

Картридж містить два види завантаження: Birm і Corosex для зниження концентрації розчиненого і нерозчиненого заліза, і поліпропілен для очищення від механічних домішок.

Призначення: для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок, заліза, сірководню, марганцю, металевого присмаку та запаху, для коригування pH води.

Рекомендується використовувати в магістральних фільтрах  тирозміру ВР 20 Slim для видалення механічних забруднень, хлору, хлорорганічних з'єднань для будинків з 1-3 санвузлами та середнім водоспоживанням.

Картридж для видалення заліза Aquafilter FCCFE-L містить суміш спеціальних гранулятів, з високою здатністю видалення форм заліза, марганцю та сірководню.p>

Corosex ефективний у процесах попередньої підготовки води для подальшого видалення заліза та сірководню. Birm – високоефективне фільтруюче середовище, що видаляє з води до 5 мг/л заліза, марганець, сірководень.

Вода з великим вмістом заліза негативно впливає на побутову техніку, призводить до передчасного зношування сантехнічного обладнання, залишає іржаві підтікання. Крім того, залізо має властивість накопичуватися в організмі, що негативно впливає на здоров'я людини.

Технічні характеристики:

Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв – 5

Робоча температура, °С - +2 - +45

Ресурс, л/міс – 3000/3-6*

Габарити, дюйм – 20" х 2½"

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води< br />Типорозмір картриджа
Slim Line 20"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua