Картридж Aquafilter FCCFE10BB

Номер: 0168
В наявності
848грн

Картридж містить два види завантаження: Birm і Corosex.

Застосовується для очищення холодної водопровідної води від заліза, сірководню, марганцю, металевого присмаку та запаху.

span>

Підходить для корпусів типорозміру Big Blue 10" будь-яких виробників.КартриджAquafilter FCCFE10BB для магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 10

Картридж містить два види завантаження: Birm і Corosex для зниження концентрації розчиненого і нерозчиненого заліза, і поліпропілен для очищення від механічних домішок.

Призначення: для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок, заліза, сірководню, марганцю, металевого присмаку та запаху, для коригування pH води.

Рекомендується використовувати в магістральних фільтрах  тирозміру ВР 10 для видалення механічних забруднень, хлору, хлорорганічних з'єднань для будинків та квартир 1-3 санвузлами, середнім та високим водоспоживанням (проживання до 7 осіб).

Картридж для видалення заліза Aquafilter FCCFE10BB містить суміш спеціальних гранулятів, з високою здатністю видалення форм заліза, марганцю та сірководню.

Corosex ефективний у процесах попередньої підготовки води для подальшого видалення заліза та сірководню. Birm – високоефективне фільтруюче середовище, що видаляє з води до 5 мг/л заліза, марганець, сірководень.

Вода з великим вмістом заліза негативно впливає на побутову техніку, призводить до передчасного зношування сантехнічного обладнання, залишає іржаві підтікання. Крім того, залізо має властивість накопичуватися в організмі, що негативно впливає на здоров'я людини.

Технічні характеристики:

Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв – 12

Робоча температура, °С - +2 - +45

Ресурс, л/міс – 4000/3-6*

Габарити, дюйм – 10" х 4½"

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної водиТипорозмір картриджа
Вig Blue 10"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua