Картридж Aquafilter FCCBKDF

Номер: 0209
В наявності
262грн

Картридж містить активоване вугілля та матеріал КДФ. Використовується для очищення холодної водопровідної води від великого спектру забруднень.


Картридж Aquafilter FCCBKDF для питних фільтрів типорозміру SL 10"

Картридж комбінований, для комплексного очищення води. Містить активоване вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів та матеріал КДФ.

Використовується: для очищення холодної водопровідної води від заліза, важких металів, сірководню, пестицидів, хлору та хлорорганічних сполук, фенолу, органічних забруднень, вірусів та бактерій.

Рекомендується використовувати в проточних питних фільтрах стандартного типорозміру.

Aquafilter FCCBKDF – це картриджі з комбінованим завантаженням, дія якої спрямована на очищення води від широкого спектру забруднень. Активоване вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів видаляє хлор, хлорорганічні сполуки, фенол, бензол та органічні забруднення, покращує смак та запах води.

Використання в картриджі матеріалу KDF® значно знижує концентрацію важких металів у воді (свинець, ртуть, кадмій) та заліза, видаляє сірководень та пестициди. Крім того, KDF® запобігає розвитку бактерій та вірусів. Використання матеріалу КДФ-55 збільшує термін служби активованого вугілля.

Поліпропіленова вставка попереджає потрапляння частинок фільтруючого матеріалу в очищену воду.

Технічні характеристики:

Продуктивність, л/хв – 6

Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв – 2

Робоча температура, °С - +2 - +45

Ресурс, л/міс – 8000/3-6*

Габарити, дюйм – 10 х 2½

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води

**підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміруТипорозмір картриджа
Slim Line 10"


Постійно тут купуємо змінні картриджі та комплектуючі до фільтрів. Магазину Акваклімат ВЕЛИЧЕЗНА подяка за якісний сервіс та систему знижок для оптових покупців ;)
Аква-Клімат
09 Травня 2024 09:21
Святославе, дякуємо, що ділитесь своїми враженнями! Для нас дуже важлива Ваша думка. Чекаємо на нові Ваші звернення і будемо радувати Вас і надалі хорошим обслуговуванням та приємними цінами.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua