Основні типи та відмінності фільтрів для води

Для України, як і практично для всіх країн світу, проблема очищення питної води стає з кожним роком дедалі актуальнішою.

Згідно з діючими стандартами питна вода повинна бути безпечна в епідеміологічному та радіаційному відношенні, нешкідливій за хімічним складом, і мати сприятливі органолептичні властивості.

Екологічний стан регіону, ґрунту, якість комунікацій - усі ці проблеми впливають на якість нашої української води. Контроль якості водопровідної води в Україні здійснюється згідно з ГОСТом, що діє з 1984 року, який застарів і не відповідає Європейським стандартам.

Загалом для нашої води найбільш типовими є такі проблеми:

 1. Неприємний смак та запах - надає воді активного хлору, який ще й бере участь в утворенні токсичних хлорорганічних сполук, небезпечних для здоров'я людини.

 2. Жовтий колір і терпкий присмак сигналізує про присутність у воді гумінових речовин, характерних для дніпровської та деснянської води.

 3. Жорсткість води (підвищений вміст солей кальцію та магнію) - причина появи накипу на посуді, плівки на чаї та каві.

 4. Пестициди, фенол, бензол та інші небезпечні сполуки, потрапляючи в організм людини, вже за кілька років можуть нагадати про себе.

 5. Підвищений вміст заліза - тривале вживання людиною води з підвищеним вмістом заліза призводить до захворювань печінки, збільшує ризик інфарктів, серйозних хронічних захворювань, особливо у дітей.

Очевидно, що проблема централізованого забезпечення населення якісною питною водою у склалися Україна економічних умов не може бути вирішена в найкоротші терміни. Тому сьогодні використання побутових фільтрів для очищення води - найдоступніший і найефективніший спосіб отримати чисту питну воду в домашніх умовах.

 Всі побутові фільтри для води поділяються на такі основні категорії:

Насадки на кран.

Насадка на кран - найменший і компактний з усіх фільтрів для води. Головна особливість такого фільтра – це спосіб встановлення: він розташовується безпосередньо на водопровідному крані, вода під напором з крана проходить прямо через елемент, що фільтрує, і, таким чином, очищається. Незважаючи на мініатюрні розміри, насадка на кран очищає воду так само якісно, ​​як і більші моделі. Ступінь очищення та ресурс залежить від складу фільтруючого картриджа.

Настільний фільтр.

Простий монтаж та прийнятні ціни роблять настільні фільтри універсальним та загальнодоступним вирішенням проблеми очищення питної води.

Ці фільтри дуже прості в установці і не вимагають втручання в сантехніку. Достатньо поставити корпус фільтра поруч із мийкою та приєднати перемикач режиму роботи (дивертор) до крана.

Ступінь очищення води в настільних фільтрах, так само, як і ресурс, залежить від завантаження (складу) змінного фільтруючого картриджа. Існує безліч різновидів картриджів, найпоширеніші видаляють механічні домішки, хлор, хлорорганічні сполуки. Картриджі для комплексного очищення впораються з підвищеною жорсткістю, залізом, органікою, важкими металами та іншими небажаними домішками.

Проточний фільтр під мийку.

Найбільш ефективний і зручний в експлуатації так, як розміщується під кухонною мийкою і не займає місця на робочій частині кухні.

Підключення фільтра для води під миття здійснюється за допомогою вставки спеціального трійника з краном у місце приєднання гнучкого шланга від кухонного змішувача до водопроводу. Очищена вода виводиться через окремий кран, який виокремлюється може бути встановлений або на мийці, або на кухонній стільниці за Вашим бажанням.

Такі фільтри дуже універсальні завдяки можливості встановлення картриджів різних виробників стандартного типорозміру. Підбираючи та компонуючи картриджі спеціального призначення, Ви можете вирішити практично будь-яку проблему якості води. Також такі фільтри можна комплектувати додатковими опціями, такими як капілярна мембрана або ультрафіолетовий стерилізатор.

Система зворотного осмосу.

На сьогоднішній день фільтр на основі зворотного осмосу є найбільш ефективним та економічним способом очищення питної води. Центральним елементом системи є мембранний елемент, що забезпечує затримання до 99,8% усіх домішок, що містяться у воді, включаючи бактерії та віруси. Молекули води під тиском водопровідної мережі вільно проникають через цю мембрану, яка при цьому залишається практично непроникною для більшості розчинених у воді солей, органічних речовин, мікроорганізмів та колоїдів.

Ця технологія грунтується на явищі осмосу, що широко зустрічається в природі. Саме завдяки осмотичним процесам рослини отримують воду та мінеральні компоненти із ґрунту, а процес зворотного осмосу дозволяє очистити воду від мінеральних та органічних домішок за допомогою спеціальної полімерної мембрани, створеної за аналогією з клітинною мембраною рослин.

Магістральний фільтр.

Магістральні, або натрубні фільтри, монтуються спочатку водопровідної системи, що дозволяє ефективно очищати воду у всьому будинку. При використанні магістральних фільтрів, ваше сантехнічне обладнання та побутова техніка будуть надійно захищені від наслідків використання неякісної води та прослужать набагато довше. Завдяки використанню магістральних фільтрів значно збільшується термін служби картриджів у фільтрах для питної води. Ще одна перевага – можливість використовувати якіснішу воду для прийняття душу та ванни.

Практично всі виробники виконують магістральні фільтри у стандартних типорозмірах, що дозволяє застосовувати картриджі різного призначення.

Фільтри від накипу для побутової техніки.

Існує проблема, загальна як для заміських будинків з автономною системою водопостачання, так і для міських квартир. Ім'я цієї проблеми – жорсткість води.

Сучасна побутова техніка, незалежно від призначення та виробника, розрахована на використання її з якісною водою, що відповідає затвердженим стандартам.

Причиною більшості випадків виходу з ладу водонагрівачів є відкладення накипу на ТЕНах і внутрішніх поверхнях теплообмінників.

На побутовому рівні жорсткість проявляє себе значним (на 30-50%) перевитрата миючих засобів при пранні білизни, а також погіршенням споживчих властивостей води. При утворенні накипу на ТЕНі завтовшки 3 мм. витрата енергії збільшується на 20%, а при товщині 12 мм. - На 70%. Всіх цих проблем допоможуть уникнути фільтри для запобігання накипу.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете зателефонувати нам по будь-якому вказаному телефону та отримати детальну вичерпну консультацію щодо всіх типів фільтрів для води представлених у нашому інтернеті -магазин.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua