Промивний фільтр Aquafilter FHMB34

Номер: 0136
Под заказ через 3 дня
1 142грн

Самопромивний осадовий фільтр для очищення холодної та гарячої води Aquafilter FHMB34 з манометром та краном промивання, внутрішнє різьблення підключення 3/4"


Самопромивний осадовий фільтр для очищення холодної та гарячої води Aquafilter FHMB34 з манометром і краном промивання, внутрішнє різьблення підключення 3/4"p>

Призначення: передфільтрація, мікрофільтрація, захист насосів, змішувачів, пральних машин та ін. побутової техніки. Самопромивні фільтри призначені для очищення води у всьому будинку при безперервній подачі відфільтрованої води.

Особливості:

Фільтр Aquafilter FHMB34 складається з корпусу виконаного з хромованої латуні, знімного фільтруючого картриджа з нержавіючої сталі з рейтингом фільтрації 100 мікрон , крана зворотного промивання та манометра, за допомогою якого контролюється ступінь забруднення картриджа.

У процесі роботи вода проходить через сітчастий фільтр до випускного отвору корпусу. Осад збирається в нижній частині фільтра і видаляється при відкритті зливного крана, розташованого знизу на чашці фільтра. Вода прямує в злив, промиваючи фільтр і видаляючи осад, при цьому частина води продовжує фільтруватися і надходити в магістраль, що забезпечує безперервне водопостачання.

Промивати фільтр необхідно не менше одного разу на місяць або при значному зниженні вихідного тиску. У разі сильного забруднення необхідно розібрати корпус та промити картридж щіткою. Частота промивання залежить від рівня забруднення води.

Технічні характеристики:

Рейтинг фільтрації: 100 мкм

Продуктивність: 1,5 м3 / год

Робоча температура: 2-93 °С

Номінальний робочий тиск: 8 бар

Максимальний робочий тиск: 16 бар

Знижує тиск на максимальному потоці: 0,2 бар

Шкала манометра: 0-16 бар

Габарині розміри в мм: 283 (висота з манометром і краном) х 63 (ширина)

Виробництво: Польща

Комплект поставки:

Корпус із фільтруючою сіткою всередині

Кран промивання

Манометр

ІнструкціяПризначення корпусу
для гарячої води, для холодної води??
Діаметр різьблення підключення
3/4"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua