Набір Aquafilter Osmos Basic

Номер: 0903
В наявності
277грн

Універсальний набір картриджів попереднього очищення для систем зворотного осмосу. Підходить для нехлорованої води зі свердловини, або міського водопроводу.


Універсальний набір картриджів попереднього очищення Aquafilter Osmos Basic

Підходить для систем зворотного осмосу різних виробників зі стандартними колбами типорозміру SL10".

Рекомендується використовувати для попереднього очищення нехлорованої води, що надходить зі свердловини або міського водопроводу.

Склад набору: 

FCPS5 з високоякісного спіненого поліпропілену. Призначений для видалення нерозчинних механічних частинок і домішок, розмір яких перевищує 5 мкм (мікрон).

FCCBL зі спресованого бітумного вугілля. Картридж видаляє хлор та більшість органічних сполук.

FCPS1 з високоякісного спіненого поліпропілену. Призначений для видалення механічних нерозчинних частинок і домішок, розмір яких перевищує 1 мкм (мікрон).

! На відміну від фірмового (коробкового) комплекту, в цьому наборі використані щільніші поліпропіленові картриджі 5 і 1 мікрон, а не 20 і 5, що позитивно позначається на ресурсі мембран зворотного осмосу.

Технічні характеристики:

Ресурс – 4000 літрів / 3-6 місяців *

Температура води – +2 до +45 °С

Габаритні розміри картриджів - висота 10" (250 мм) х діаметр 2,5" (63 мм)

* фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води

** підходить до корпусів інших виробників аналогічного типорозміруКількість картриджів
3
Властивості набору
базові префільтри


Покупаю сменные картриджи уже больше 5 лет. Доволен качеством товара и сервисом магазина в целом. Не буду писать хвалебные оды, все и так знают, что Акваклимат лучший в свой сфере!
Аква-Клімат
09 Травня 2024 09:27
Дякуємо Вам, Костянтине за такий приємний та теплий відгук! Ми намагаємось бути кращими для наших клієнтів і надихаємось такими відгуками як Ваш! Дякуємо за довіру!
Отличные фильтры. Пользуюсь ими много лет. Фильтруют великолепно: первую мембрану поменял через 4 года использования
Аква-Климат
14 Січня 2022 09:40
Нам очень приятно получить от Вас обратную связь. Спасибо Вам за покупку! Пользуйтесь с удовольствием! С ув., коллектив магазина Аква-Климат
Очень качественные польские картриджи! Всегда их заказывал. Увидел цену на 5 комплектов и набрался сразу и для знакомых.
а чем филтр1 не угодили? если их раз в 3 мес как по инструкции менять то все ок. и не слушать тех, кто говорит, что уголь можно менять реже в механике.
Аква-Климат
17 Серпня 2017 16:25
Пльские полипропиленовые картриджи на голову выше по качеству чем Фильтр1...
Советую к приобретению данный комплект префильтров! Применяю их в системе обратного осмоса Filter1. В водопроводе отвратительное качество воды, жесткость большая, много примесей, из-за чего пришлось менять мембрану ранее положенного срока. Дело оказалось в плохом качестве префильтров. По рекомендации продавца магазина решил попробовать польские префильтры вместо родных от Filter1. Качество оказалось на высоте, не жалею о своем выборе. Очень выручают консультации Виталия. Спасибо магазину за отличное обслуживание!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua