Осмос Raifil GRANDO 5 PREMIUM

Номер: 0019
Под заказ через 2 дня
Знятий з виробництва

Дивіться аналогічну модель Осмос Raifil GRANDO 5+


Система очищення води зворотний осмосRaifil GRANDO 5 PREMIUM (RO905-575-EZ) - модель покращеної комплектації

Принцип роботи фільтра заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення ви можете, відкривши відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Raifil GRANDO 5  PREMIUM має п'ять ступенів фільтрації

Перший ступінь - картридж попереднього механічного очищення SC-10-10 (матеріал спінений поліпропілен), призначений для видалення механічних частинок та суспензій, розмір яких перевищує 5 мкм (мікрон).

< Ресурс картриджа до 6000 літрів. Заміну роблять раз на 3-6 місяців у міру його забруднення.

Другий ступінь – вугільний картридж GAC-10R-C. Містить гранульоване бітумне вугілля. Затримує до 98% токсичних та канцерогенних хлорорганічних сполук, покращує органолептичні властивості води.

< span style="font-size: small; color: #000000;">Ресурс картриджа до 6000 літрів. Обов'язкову замену Виробляють раз на 4-6 місяців в залежності від якості Вашої водопровідної води. span>

Третій ступінь – вугільний картридж CBC-10-10. Картридж виготовлений із високоякісного спресованого кокосового вугілля. Видаляє більшість органічних сполук. Використання цього фільтра покращує смак та запах води.

Ресурс картриджа до 6000 літрів. Обов'язкову замену Виробляють раз на 4-6 місяців в залежності від якості Вашої водопровідної води. span>

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь - зворотньоосмотична мембрана Filmtec TW30-1812-75 (Dow, США) бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді і перевищують за розміром молекулу H2O. Під дією тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, причому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить у гідропневматичний бак, де зберігається під тиском доти, доки вона не знадобиться споживачеві.

Заміну мембрани проводять раз на 24-36 місяців у міру зниження швидкості фільтрації або погіршення якості очищення.

П'ятий ступінькартридж-постфільтр IL-11W-C . Виготовлений із висококласного активованого вугілля із шкаралупи кокосового горіха. Коригує смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий, трохи солодкуватий присмак.

< span style="font-size: small; color: #000000;">Ресурс картриджа до 6000 літрів. Обов'язкову заміну роблять один раз на 12-18 місяців.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з якісного харчового пластику на тайванському заводі С.С.К. Перша прозора колба, що дає можливість спостерігати за ступенем забруднення поліпропіленового картриджа. Інші колби з білого пластику. Всі колби мають поздовжні ребра жорсткості та ДВА! кільця ущільнювачів, що істотно збільшує їх міцність і знижує ймовірність протікання. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі, як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтра сталевий, товстий, пофарбований емаллю. Кронштейн має високу міцність на кручення.

Накопичувальний бак. Система комплектується пластиковим баком стандартного об'єму на 12 літрів чистої води. Пластикові накопичувальні баки мають стійку форму низу і не піддаються внутрішній та зовнішній корозії.

< span style="font-size: small; color: #000000;">Краник чистої води.b> Система комплектується краном у стилі Модерн (Хай-Тек) з надійною керамічної кран-буксою span>.

>

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які також виробляються на тайванському заводі С.С.К. Компанія С.С.К. має всі міжнародні сертифікати та входить до п'ятірки світових лідерів за якістю комплектуючих для побутових систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. Для комплектації фільтра закуповується оригінальна американська мембрана FILMTEC™. Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів. Варто відзначити те, що застосовувана мембрана має збільшену добову продуктивність до 75 GPD, на відміну від найпоширеніших мембран продуктивністю 50 GPD . Це суттєво важливо для великих сімей, невеликих офісів та кафе-барів з підвищеним споживанням чистої води.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 75 (285)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 12

Рекомендована температура води, що подається, °C – від +5 до +35

Гарантійний робочий тиск, бар - 2,8 - 7*

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 480 х 400 х 200

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 400 х 300

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 12

Виробництво – Raifil (С.С .К., Південна Корея)

Гарантія – 12 місяців

*Увага! Максимальний робочий тиск води для цього фільтра - 7 атм.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів настійно рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску< i>.

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з картриджами та мембраною

2. Кран подачі очищеної води F-09-2BC-L з настановним комплектом < span style="color: #0000ff;">(приклад)

3. Набір кольорових трубок для підключення (4шт х 1м)

4. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2")  (приклад)span>

5. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4")  (приклад)

6. Ключ для колб фільтраspan>

7. Пластиковий накопичувальний бак ТК-3600 (12 л. чистої води)

8. Кульовий вентиль на бак BV-102 EZ

9. Дренажний хомут

10. Інструкція-гарантійний талон

Купуючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран , що входить до комплекту поставки, на будь-який нашого асортименту.Кількість щаблів очищення
5 – базова модель
Підвищуюча помпа
без помпи
Кран чистої води
одинарний "модерн"
Об'єм накопичувального бака
до 12 л. чистої води
Продуктивність
75 GPD/285 л. на добу
Конструкція фільтра
стандартна
Типорозмір колб
універсальні SL10"


Очень довольны детальным описанием, доставкой и ценой. Уже не первый раз покупаем осмосы Raifil на Вашем сайте. Два месяца назад заказывали тёще, очень довольны качеством воды и хорошим дизайном.
Большое спасибо.
Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
в конце ноября заказывал в этом магазине осмос и картриджи. роботой и отношением доволен не смотря на выходные созвонились, обговорили детали, в понедельник доставили по указанному адресу. сервис на высоте. спасибо!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua