Осмос Наша Вода Absolute MO 6-50

Номер: 0068
Нет в наличии
Знятий з виробництва

 Дивіться аналогічну модель Осмос Ecosoft Absolute 6-50M


Система зворотного осмосу Наша Вода Absolute MO 6-50M - модель з мінералізатором

Принцип роботи фільтра заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення ви можете, відкривши відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Наша Вода Absolute MO 6-50 має шість щаблів фільтрації

Перший ступінь - картридж тонкого механічного очищенняКПВ 2510 із спіненого пористого поліпропіленового волокна затримує всі зважені частинки, іржу , пісок та інші механічні домішки, розмір яких перевищує 5 мікронів.

Другий ступінь - картридж ЕКОСОФТ Чиста вода КУДХ видаляє з води механічні домішки, хлор, органічні та хлоорганічні речовини , пестициди, діоксини, хлороформ, покращує смак і запах питної води. До складу входить ефективне активоване вугілля найвищої якості від провідного світового виробника - Calgon Carbon Corporation (США).

Третій ступінь - вугільний брикетований картридж CTO (TM Matrikx), очищає воду від хлору та органічних домішок, дозволяє позбутися більшої частини бактерій та активних елементів у воді. Додатково забезпечує повний захист мембрани від механічних домішок, розмір яких перевищує 5 мікрон.

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів Absolute 1-2-3 виробляють раз у 4-6 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь - зворотноосмотична мембрана Filmtec TW30-1812-50 (Dow, США) бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок , що містяться у воді та перевищують за розміром молекулу H2O. Під дією тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, причому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить у гідропневматичний бак, де зберігається під тиском доти, доки вона не знадобиться споживачеві.

Заміну мембрани проводять раз на 18-24 місяці в міру зниження швидкості фільтрації або погіршення якості очищення.

П'ятий ступінь - вугільний постфільтр  Absolute.span> Картридж з висококласним активованим вугіллям із шкаралупи кокосового горіха. Адсорбує розчинені у воді гази. Коригує смак та запах очищеної води.

Обов'язкову заміну постфільтра проводять раз на 8-12 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.p>

Шостий ступінь - картридж мінералізатор Absolute, містить мінеральні гранули, які розчиняються в очищеній воді надаючи їй приємнішого та натуральнішого смаку. Також мінералізатор коригує рівень РН очищеної води.

Заміну картриджа-мінералізатора проводять раз на 8-12 місяців залежно від інтенсивності його використання.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з високоякісного харчового пластику на власному виробництві. Всі колби блакитного кольору і мають одне кільце ущільнювача. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтра сталевий, пофарбований білою емаллю. Кронштейн має високу міцність на кручення.

Накопичувальний бак. Система комплектується залізним баком зменшеного об'єму на 8 літрів чистої води. Такого бака достатньо для сімей із 3-4 осіб, з невеликим споживанням чистої води.

Краник чистої води. Фільтр комплектується двохконтурним краном у стилі Модерн (Хай-Тек) з надійними керамічними кран-буксами. Двоконтурний краник дозволяє окремо набирати очищену воду для приготування їжі та окремо мінералізовану воду для пиття.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у англійської компанії John Guest. Компанія John Guest є винахідником з'єднань типу Spidfit і багато років залишається незмінним світовим лідером за якістю комплектуючих для побутових та комерційних систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. Для комплектації фільтра закуповується оригінальна американська мембрана FILMTEC™. Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів.

Складання систем відбувається в умовах сучасного сертифікованого виробництва, з дотриманням усіх міжнародних норм і стандартів. Готовий фільтр перевіряється на герметичність стисненим водом. Перед упаковкою та відвантаженням на склад суворо перевіряється комплектність кожної системи.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 50 (190)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 8

Рекомендована температура води, що подається, °C - +4 - +30

Гарантійний робочий тиск, бар - 3-5*

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 500 х 420 х 140

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 350 х 230

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 8

Виробник - Екософт (Україна, м. Ірпінь)

Гарантія - 12 місяців

*Увага! Максимальний гарантійний тиск води для цього фільтра - 5 бар.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з усіма картриджами та мембраною

2. Подвійний кран подачі очищеної води WDF1002twin з настановним комплектом (приклад)

3. Накопичувальний пластиковий бак<RO-122 на 8 л. чистої води

4. Кульовий вентиль на бак (приклад)

5. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2")(приклад)

6. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4") (приклад)

7. Дренажний хомут

8. Набір кольорових сполучних трубок (5шт х 1,5м)

9. Ключ для колб фільтраspan>

10. Інструкція-гарантійний талон

Купуючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран, що входить до комплекту поставки, на будь-який < a href="/catalog/krany_dlya_chistoj_vody" target="_blank">нашого асортименту

3,975

Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
Спасибо огромное за установленную систему Наша Вода Absolute MO 6-50. Водичка вкусная, как минерализированная, так и обычная.Очень приятные в компании сотрудники, которые адекватно всё объясняют и показывают. Купили ещё родителям систему, думаю они будут тоже очень рады, потому что качество воды была ужасной.
Осмос, то звичайно, дуже добре, але ж вода як дистилят виходить! Тому з мінералізуючим фільтром взяли, щоб і вода була добра та чиста, а ще й корисна. Тож всім даю пораду, не жалійте грошей, трошки більше витратьте, але купуйте такі фільтри з мінералізаціею!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0389
361грн
Картридж із спіненого поліпропілену. Використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок. Рейтинг фільтрації - 10 мікрон. Підходить для всіх магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 20". 
Код: 0394
361грн
Картридж із спіненого поліпропілену. Використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок. Рейтинг фільтрації - 20 мікрон. Підходить для всіх магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 20".

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua