Осмос Наша Вода Absolute MO 5-50

Номер: 0066
Нет в наличии
Знятий з виробництва

Дивіться аналогічну модель Осмос Ecosoft Absolute 5-50


Система зворотного осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 - базова модельb>

Принцип роботи фільтра заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення ви можете, відкривши відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Наша Вода Absolute MO 5-50 має п'ять ступенів фільтрації

Перший ступінь - картридж тонкого механічного очищення КПВ 2510 із спіненого пористого поліпропіленового волокна затримує всі зважені частинки, іржу, пісок та інші механічні домішки, розмір яких перевищує 5 мікрон.

Другий ступінь - картридж ЕКОСОФТ Чиста вода КУДХ видаляє з води механічні домішки, хлор, органічні та хлоорганічні речовини, пестициди, діоксини, хлороформ, покращує смак і запах питної води. До складу входить ефективне активоване вугілля найвищої якості від провідного світового виробника - Calgon Carbon Corporation (США).

Третій ступінь - вугільний брикетований картридж CTO (TM Matrikx), очищує воду від хлору та органічних домішок, дозволяє позбутися більшої частини бактерій та активних елементів у воді. Додатково забезпечує повний захист мембрани від механічних домішок, розмір яких перевищує 5 мікрон.

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів Absolute 1-2-3 виробляють раз на 4-6 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь - зворотньоосмотична мембрана Filmtec TW 1812-50 (Dow, США) бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді та перевищують за розміром молекулу H2O. Під дією тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, причому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить у гідропневматичний бак, де зберігається під тиском доти, доки вона не знадобиться споживачеві.

Заміну мембрани проводять раз на 18-24 місяці в міру зниження швидкості фільтрації або погіршення якості очищення.

П'ятий ступінь - вугільний постфільтр Absolute. Картридж із висококласним активованим вугіллям із шкаралупи кокосового горіха. Адсорбує розчинені у воді гази. Коригує смак та запах очищеної води.

Обов'язкову заміну постфільтра проводять раз на 8-12 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з високоякісного харчового пластику на власному виробництві. Всі колби блакитного кольору і мають одне кільце ущільнювача. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтра сталевий, пофарбований білою емаллю. Кронштейн має високу міцність на кручення.

Накопичувальний бак. Система комплектується залізним баком зменшеного об'єму на 8 літрів чистої води. Такого бака достатньо для сімей із 3-4 осіб, із середнім споживанням чистої води.

Краник чистої води. Фільтр комплектується краном у стилі Модерн (Хай-Тек) із надійною керамічною кран-буксою.

З'єднувальні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у англійської компанії John Guest. Компанія John Guest є винахідником з'єднань типу Spidfit і багато років залишається незмінним світовим лідером за якістю комплектуючих для побутових та комерційних систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. Для комплектації фільтра купується оригінальна американська мембрана FILMTEC™. Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів.

Складання систем відбувається в умовах сучасного сертифікованого виробництва, з дотриманням усіх міжнародних норм і стандартів. Готовий фільтр перевіряється на герметичність стисненим водом. Перед упаковкою та відвантаженням на склад суворо перевіряється комплектність кожної системи.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 50 (190)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 8

Рекомендована температура води, що подається, °C - +4 - +30

Гарантійний робочий тиск, бар - 3-5*

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 500 х 420 х 140

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 350 х 230

Корисний об'єм накопичувального бака, л – 8

Виробник - Екософт (Україна, м. Ірпінь)

Гарантія - 12 місяців

*Увага! Максимальний гарантійний тиск води для цього фільтра - 5 бар.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з усіма картриджами та мембраною

2. Кран подачі очищеної води |

3. Накопичувальний сталевий бак RO-122 на 8 л. чистої води

4. Кульовий вентиль на бак (приклад)

5. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2")(приклад)

6. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4")(приклад)

7. Дренажний хомут

8. Набір кольорових сполучних трубок (4шт х 1,5м)

9. Ключ для колб фільтра

10. Інструкція-гарантійний талон

Купуючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран, що входить в комплект поставки, на будь-який Нашого асортименту

1. Заказать установку специально обученным человеком. 2. Прочитать инструкцию по установке, которая идет в комплекте.
КАК УСТАНОВИТЬ??
Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
Недавно купил у вас этот обратный осмос. Подключил сам по инструкции. Оказалось не так сложно. Пользуюсь уже месяц - полет нормальный. Качеством воды доволен. Мембрана свое дело знает. Хорошее соотношение цена-качество.
Действительно, получился пример взаимовыгодного потребительского патриотизма. Деньги остались в экономике родной страны, а потребитель получил высококачественный продукт, да еще и дешевле импортного аналога.
Купили неделю назад такой фильтр. Вообще хотели американский (не будем называть какой)но на волне патриотизма решили этот))) Пока не жалеем Жена готовит только на этой воде
Доставка и установка действительно бесплатные. Украинское производство, что очень радует. Мембрана в осмосе самая лучшая, американская. Фильтр собран качественно, всё необходимое для установки было в комплекте. Водой очень довольны, раньше брали бутылированную, но пару раз привезли не качественную (с посторонним запахом), поэтому для замены воды в бутылках это найлучший вариант.
Самый лучший фильтр, из тех что продают, мы с мужем долго выбирали! А здесь самая лучшая цена!!! Плохо только, что бесплатная установка по области не действует(((
Я приобрёл домой такой фильтр. Могу всем порекомендовать. Вещь качественная, видно что не Китай. Пластик прочный, соединения надёжные, собран добротно. Минус для меня - занимает место под раковиной. Но вода отличного качества. Делал анализ воды, заявленные характеристики по очищению подтвердились. Магазину спасибо за оперативность и грамотную консультацию.
Спасибо за фильтр, очень понравился, отличное качество. Порадовала бесплатная доставка и бесплатная установка. Спасибо большое!!!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0389
361грн
Картридж із спіненого поліпропілену. Використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок. Рейтинг фільтрації - 10 мікрон. Підходить для всіх магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 20". 

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua