Осмос Filter1 RO 6-36M

Номер: 0061
Нет в наличии
Знятий з виробництва

Дивіться аналогічну модель Ecosoft Standard 6-50M


Система зворотного осмосу Filter1 RO 6-36M - модель з мінералізатором

Принцип роботи фільтра заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про дану технологію очищення ви можете, відкривши відповідну статтю.

>
Система зворотного осмосу Filter 1 6-36M має шість ступенів фільтрації
 

Перший ступінь картридж Filter 1 КПВ5 2,5 х 10 для механічного очищення. Складається з пористого поліпропіленового матеріалу та призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених частинок) розмір яких перевищує 5 мікрон.

Другий ступінь – картридж Filter 1 КУДХ 2,5 х 10 із гранульованого активованого вугілля шкаралупи кокосових горіхів з додаванням срібного бактерицидного компонента. Видаляє хлор та його сполуки, органічні речовини, пестициди, бензоли.

Третій ступінь – картридж Filter 1 КПВ1 2,5 х 10 для механічного очищення. Складається з пористого поліпропіленового матеріалу та призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених частинок) розмір яких перевищує 1 мікрон.

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів Filter1 №1 виробляють раз на 4-6 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь - мембранний елемент Filmtec TW30-1812-36. Полімерна напівпроникна мембрана пропускає лише молекули води та газів, затримуючи до 99% усіх домішок, у тому числі віруси та бактерії. Забруднення, які проникають крізь мембрану, змиваються в каналізацію, а очищена вода накопичується у спеціальному герметичному баку. Навіть при відключенні води завжди буде запас чистої води.

Заміну мембрани проводять раз на 24-36 місяців у міру зниження швидкості фільтрації або ступеня очищення.

П'ятий ступінь - картридж постфільтр з висококласного активованого вугілля зі шкаралупи кокосового горіха . Коригує присмак і запах очищеної води, надаючи їй приємного, трохи солодкуватого смаку.

Обов'язкову заміну постфільтра проводять раз на 8-12 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.p>

Шостий ступінь — картридж мінералізатор Filter1, містить мінеральні гранули, які розчиняються в очищеній воді надаючи їй приємнішого і натурального смаку. Також мінералізатор коригує рівень РН очищеної води.
 
Заміну картриджа-мінералізатора виробляють раз на 8-12 місяців узалежно від інтенсивності його використання.

 

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з високоякісного харчового пластику на власному виробництві . Всі колби білого кольору і мають одне кільце ущільнювача. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтра так само відлитий на власному виробництві із міцного білого пластику, такого ж, як і колби. У конструкції кронштейна передбачено кілька ребер жорсткості, що робить його міцнішим на кручення. Пластиковий кронштейн не піддається корозії і не потребує фарбування.

Накопичувальний бак. Система комплектується пластиковим баком зменшеного об'єму на 8 літрів чистої води. Такого бака достатньо для сімей із 3-4 осіб, з невеликим споживанням чистої води.

Краник чистої води. Фільтр комплектується двоконтурним краном у класичному стилі з надійними керамічними кран-буксами.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у тайванської компанії Organic. Компанія Organic має всі міжнародні сертифікати та входить до п'ятірки світових лідерів за якістю комплектуючих для побутових систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. Для комплектації фільтра закуповується оригінальна американська мембрана FILMTEC™. Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів. Застосовувана мембрана має дещо знижену добову продуктивність: 36 GPD, на відміну від найпоширеніших мембран продуктивністю 50 GPD. Накопичення бака відбувається трохи повільніше. Але це не є суттєвим для сімей із 3-4 осіб, з невеликим споживанням чистої води.

Складання систем відбувається в умовах сучасного сертифікованого виробництва, з дотриманням усіх міжнародних норм і стандартів. Готовий фільтр перевіряється на герметичність стисненим водом. Перед упаковкою та відвантаженням на склад суворо перевіряється комплектність кожної системи.

Завдяки власному виробництву основних компонентів та эксклюзивним умовам на постачання інших комплектуючих системи, виробнику вдалося досягти максимально привабливої ​​ціни готового фільтра зворотного осмосу.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 36 (137)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 6

Рекомендована температура води, що подається, °C - +4 - +30

Гарантійний робочий тиск, бар - 3-5*

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 500 х 420 х 140

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 350 х 230

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 8
 
Виробник - Екософт (Україна, м. Ірпінь)
 
Гарантія: 12 місяців
 
*Увага! Максимальний гарантійний тиск води для цього фільтра - 5 бар.
Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.
 
Комплектація

1. Зворотноосмотична система з усіма картриджами та мембраною

2. Подвійний кран подачі очищеної води | WDF02Atwin із настановним комплектом

3. Накопичувальний пластиковий бак TANK3PLA на 8 л. чистої води

4. Кульовий вентиль на бак span style="color: #0000ff;">(приклад)

5. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2") (приклад)

6. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4")

target ="_blank">(приклад)

7. Дренажний хомут

8. Набір кольорових сполучних трубок (4шт х 1,5м)

9. Ключ для колб фільтраspan>

10. Інструкція-гарантійний талон
 
11. CD-диск з відео уроком для самостійного встановлення осмосу
Купуючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран, що входить до комплекту поставки, на будь-який нашого асортименту.

На старой квартире у меня стоял проточный фильтр, который стоил недешево, а качество воды так себе. Как предварительный фильтр сойдет, как основной не катит. После переезда я к вопросу воды уже отнесся серьезнее.Ходил по крупным магазинам, долго изучал вопрос. В итоге пришел к выводу что покупать нужно систему осмоса. стал думать какую.Снова начал распрашивать друзей, знакомых, продавцов-консультантов, продавцов интернет-магазинов. Решил приобрести Filter1 RO 6-50M. Цена не на много выше среднего. Гарантия меня вполне устроила.Плюс доставка бесплатно. Разницу между проточным и осмосом видно сразу. Я привык пить из стеклянных прозрачных чашек. Вода после проточного всегда была мутной. После осмоса как родниковая. Свою стоимость он окупает.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0813
1 886грн
Картридж із спресованого активованого вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів. Використовується для очищення холодної водопровідної води, або води зі свердловини від хлору та хлорорганічних сполук, важких і кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів та пестицидів, коригування кольору, смаку та запаху води. Ресурс - до 60 000 літрів / 6 місяців. Підходить для всіх магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 20". 

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua