Осмос Filter1 RO 6-50

Номер: 0064
Нет в наличии
Знятий з виробництва

Дивіться аналогічну модель Ecosoft Standard 6-50


Система зворотного осмосу Filter1 RO 6-50 - модель з мінералізатором + манометр

Принцип роботи фільтра ґрунтується на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення ви можете, відкривши відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Filter 1 RO 6-50 має шість щаблів фільтрації

Перший ступінь – картридж Filter 1 КПВ5 2,5 х 10 для механічного очищення. Складається з пористого поліпропіленового матеріалу та призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених частинок), розмір яких перевищує 5 мікрон.

Другий ступінь – картридж Filter 1 КУДХ 2,5 х 10 з гранульованого активованого вугілля шкаралупи кокосових горіхів з додаванням срібного бактерицидного компонента. Видаляє хлор та його сполуки, органічні речовини, пестициди, бензоли.

Третій ступінь – картридж Filter 1 КПВ1 2,5 х 10 для механічного очищення. Складається з пористого поліпропіленового матеріалу та призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених частинок) розмір яких перевищує 1 мікрон.

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів Filter1 осмос виробляють раз на 4-6 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь - мембранний елемент Filmtec TW30-1812-50. Полімерна напівпроникна мембрана пропускає тільки молекули води та газів, затримуючи до 99% усіх домішок , у тому числі віруси та бактерії. Забруднення, які проникають крізь мембрану, змиваються в каналізацію, а очищена вода накопичується у спеціальному герметичному баку. Навіть при відключенні води завжди буде запас чистої води.

Заміну мембрани проводять раз на 24-36 місяців у міру зниження швидкості фільтрації або ступеня очищення.

П'ятий ступінь - картридж постфільтр з висококласного активованого вугілля зі шкаралупи кокосового горіха. Коригує присмак і запах очищеної води, надаючи їй приємного, трохи солодкуватого смаку.

Обов'язкову заміну постфільтру проводять раз на 8-12 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Шостий ступінь - картридж мінералізатор Filter1, містить мінеральні гранули, які розчиняються в очищеній воді надаючи їй більш приємний і натуральний смак. Також мінералізатор коригує рівень РН очищеної води.

Заміну картриджа-мінералізатора проводять раз на 8-12 місяців залежно від інтенсивності його використання.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з високоякісного харчового пластику на власному виробництві. Всі колби білого кольору і мають одне кільце ущільнювача. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтра так само відлитий на власному виробництві із міцного білого пластику, такого ж, як і колби. У конструкції кронштейна передбачено кілька ребер жорсткості, що робить його міцнішим на кручення. Пластиковий кронштейн не піддається корозії і не потребує фарбування.

Накопичувальний бак. Система комплектується пластиковим баком зменшеного об'єму на 8 літрів чистої води. Такого бака достатньо для сімей із 3-4 осіб, із невеликим споживанням чистої води.

Краник чистої води. Фільтр комплектується двоконтурним краном у класичному стилі з надійними керамічними кран-буксами. Двоконтурний краник дозволяє окремо набирати очищену воду для приготування їжі та окремо мінералізовану воду для пиття.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у тайванської компанії Organic. Компанія Organic має всі міжнародні сертифікати та входить до п'ятірки світових лідерів за якістю комплектуючих для побутових систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. Для комплектації фільтра закуповується оригінальна американська мембрана FILMTEC™. Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів.

Складання систем відбувається в умовах сучасного сертифікованого виробництва, з дотриманням усіх міжнародних норм та стандартів. Готовий фільтр перевіряється на герметичність стисненим водом. Перед упаковкою та відвантаженням на склад суворо перевіряється комплектність кожної системи.

Завдяки власному виробництву основних компонентів та екслюзивним умовам на постачання інших комплектуючих системи, виробнику вдалося досягти максимально привабної ціни готового фільтра зворотного осмосу.

СПЕЦІАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Комплект манометра. До стандартної фабричної комплектації додатково нами додано спеціальний манометр, який дозволяє спостерігати за ступенем забруднення префільтрів та справністю автоматики системи зворотного осмосу.

Зворотноосмотична мембрана. Фабрична мембрана зниженої продуктивності на 36 GPD нами змінюється на оригінальну американську мембрану країндарної продуктивності - 50 GPD. Це суттєво збільшує швидкість фільтрації та наповнення накопичувального бака.

Технічні характеристики

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 50 (190)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 8

Рекомендована температура води, що подається, °C - +4 - +30

Гарантійний робочий тиск, бар - 3-5*

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 500 х 420 х 140

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 350 х 230

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 8

Виробник: Екософт (Україна, м. Ірпінь)

Гарантія: 12 місяців

*Увага! Максимальний гарантійний тиск води для цього фільтра - 5 бар.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні  редуктори тиску.

Комплектація

1. Зворотно-осмотична система з усіма картриджами

2. Подвійний кран подачі очищеної води | WDF02Atwin з настановним комплектом

3. Накопичувальний пластиковий бак TANK3PLA на 7 л. чистої води

4. Кульовий вентиль на бак (приклад)

5. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2") (приклад)

6. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4") (приклад)

7. Дренажний хомут

8. Набір кольорових сполучних трубок (5шт х 1,5м)

9. Ключ для колб фільтраspan>

10. Інструкція та гарантійний талон

Купаючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран, що входить до комплекту поставки, на будь-який нашого асортименту.

Фильтрованная водичка получается просто супер! Но в этом отзыве хочу поблагодарить ребят магазина за оперативность и замечательный сервис!
покупал у вас обратный осмос Filter1 RO 6-36 и смеситель Aquafilter FXFCH13-4-С K. спасибо за оперативную отправку (на след.день уже получил посылку в Харькове). сам все установил без проблем. водичка - бомба! за картриджами буду к вам обращатся. тем более что обещали скидку)
1 месяц эксплуатации. Вода в северном регионе Донбасса ужасного качества. Хороший фильтр для домашнего использования. Продавец выходит на связь оперативно и грамотно консультирует. Дополнительно покупал и манометр, который четко показывает давление в системе. Когда накопительный бак набирается, давление падает до нуля. Также видно какое давление в системе, раньше думал, что давление в водопроводе стабильное, но оказалось что не так, падает с 3,0 до 1,8 атм. Теперь дополнительно закажу помпу. Порадовало качество воды на выходе, вкусная, без накипи, существенно отличается от водопроводной воды. Заказ обработан был быстро, бесплатная доставка. Установка совсем не сложная, но в инструкцию пришлось подглядывать, небольшие нюансы при монтаже всё-таки имеются. Качество воды порадовало настолько, что сегодня буду заказывать данную систему для своих родственников. Спасибо!
Всё чётко,пунктуально,качественно,оперативно! Спасибо!
Отличный продукт,семья очень довольна.Возили отфильтрованную воду на анализ,получили отличный результат.Обслуживанием был приятно удивлен: не успел заказать, сразу перезвонили.По личной просьбе заменили мембрану на FILMTEC TW30-1812-50.Товар приехал на склад Новой Почты на следующий день.В двух словах: быстро, качественно, оперативно без задержек.Спасибо!
Спасибо, Вам! Получили, установили и пользуемся! Диск по установке не пригодился - на ютьюбе ролик просмотрел и все сделал правильно.
Явно ребята сами доукомплектовали систему. Приехала с минерализатором Aquafilter aimro. Но в интернетах про этот минерализатор только положительные отзывы так что я не в обиде. Двойной краник зачетный, на одной ручке позолоченый колпачек, не перепутаеш где вода с минералами. Отдельное спасибо производителю за диск с руководством по установке, все предельно доходчиво. Поставили с кумом за два часа с перекурами. Вобщем ребятам с магазина респект, выслали моментально и бесплатно!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua