Осмос Аквафор ОСМО-Кристал 50 (ісп.4)

Номер: 0075
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Компактна модель із швидкознімними картриджами.

Безкоштовна установка, або знижка на установку для інших міст.


Фільтр для води Аквафор ОСМО-Кристал 50 виконання 4

Компактна модель зі швидкознімними картриджами.

Система зворотного осмосу  Аквафор Осмо Кристалл50 (виконання 4) має чотири ступені фільтраціїb>

Перший ступінь - блок-модуль Аквафор К5. У корпусі модуля встановлено поліпропіленовий картридж пористістю 5 мкм. Призначений для очищення холодної води від механічних домішок і має високу стійкість до впливу бактерій та хімікатів. Особливо потрібне використання передфільтрів у районах із застарілими комунікаціями, де існують підвищені вмісти нерозчинних частинок у воді.

Заміну даного модуля слід проводити раз на 2-4 місяці в міру його забруднення.

Другий ступінь - змінний модуль Аквафор К1-02. Завдяки оптимальному співвідношенню порошкоподібних та волокнистих сорбентів ефективно видаляє активний хлор, іони важких металів та органічні речовини. Виготовлений за технологією карбонблок і є фільтруючою матрицею з підвищеним вмістом активованого кокосового вугілля та іонообмінного волокна Аквален. Містить як бактерицид кластерне мікрокристалічне срібло. Глибоке сорбційне доочищення питної води. Нерозчинні механічні домішки розміром понад 3 мікрони залишаються всередині змінного модуля. Заміну даного модуля слід проводити раз на 4-6 місяців.

Третій ОСНОВНИЙ ступінь - змінний  мембранний модуль< b> Аквафор 50-К за рахунок дуже маленького розміру пор мембрани, на молекулярному рівні , очищає воду від вірусів та бактерій, пропускаючи лише молекули води. Мембрана розміщена у нерозбірному корпусі, який має два виходи: вихід очищеної води та вихід дренажної води. Через обмежувач потоку дренажна вода йде в каналізацію, а очищена вода надходить у накопичувальний бак.

Заміну даного модуля слід проводити раз на 1,5-2 роки в міру зниження швидкості фільтрації або якості очищення води.

Накопичувальний бак. Призначений для зберігання води, очищеної за технологією зворотного осмосу. Щоб чиста вода завжди була під рукою в потрібному обсязі, у конструкцію фільтра включений накопичувальний бак, що компенсує малу швидкість фільтрації обернено-осмотичної мембрани.

Четвертий ступінь - змінний модуль Аквафор К1-07. Ефективно та повністю видаляє навіть мікрокількості шкідливих домішок, у тому числі активного хлору, важких металів та органічних речовин. Ефективно фільтрує нерозчинні домішки до 0,8 мікрон. Виготовлений за технологією карбон-блок і є надщільним мікропористим фільтруючим середовищем зі збільшеним вмістом мікродисперсного активованого кокосового вугілля. Містить як бактерицид кластерне мікрокристалічне срібло.

Заміну даного модуля слід проводити раз на рік.

Особливості конструкції та комплектації системи

Фільтр має оригінальну запатентовану конструкцію колектора та з використанням нової концепції "блок-модуль”. Завдяки такій конструкції досягнуто простоти самостійного обслуговування фільтра та надкомпактності водоочисника Аквафор Кристал-Осмо.< b> 

- Щоб зняти картридж, тепер не потрібно ні зусиль, ні спеціального інструменту. Просто натисніть і поверніть модуль легким рухом руки.

- Щоб встановити картридж - вставте його в колектор і поверніть до клацання.
- При заміні модуля Ви не тільки замінюєте фільтруюче середовище, а й частково оновлюєте корпус водоочисника. Це забезпечує захист від розмноження бактерій на внутрішніх елементах корпусу фільтра.

Верхній колектор фільтра (куди вставляються змінні модулі) відлитий з міцного харчового пластику і має суцільну конструкцію без елементів, що з'єднують. Це підвищує надійність фільтра та знижує ймовірність протікання. Автоматика фільтра прихована під пластиковою кришкою, що легко знімається.

Накопичувальний бак. Система комплектується сталевим баком стандартного об'єму на 12 літрів чистої води.

Краник чистої води. Фільтр комплектується краном у класичному стилі з надійною керамічною кран-буксою.

Зворотноосмотична мембрана. Для виробництва оригінального мембранного модуля компанія Аквафор закуповує мембрани ТМ Vontron зі стандартною швидкістю фільтрації 50 GPD. Китайська компанія Vontron спеціалізується на виробництві мембранних елементів для промислових та побутових фільтраційних установок і має все міжнародні сертифікати та висновки.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 50 (190)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 8

Рекомендована температура води, що подається, °C – від +4 до +40

Гарантійний робочий тиск, бар - 3 - 6*

Типорозмір колб - фірмовий блок-модуль

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 370 х 320 х 90

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 320 х 280

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 12

Виробництво – Аквафор (Росія, м. Санкт-Петербург)

Гарантія – 12 місяців

*Увага! Максимальний гарантійний тиск води для цього фільтра - 6 бар.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску .

При тиску у водопровідній мережі менше 3 атм. систему необхідно оснащувати підвищуючим насосом.

Комплектація

1. Назад осмотична система з блок-модулями

2. Кран подачі очищеної води з настановним комплектом (приклад)

3. Накопичувальний металевий бак на 12 л чистої води -nyj_bak_ro-132" target="_blank">приклад)

4. Кульовий вентиль на бак (приклад)

5. Вузол підключення до водопроводу (ВР 1/2" - J 1/4" - НР 1/2")(приклад)i>

6. Дренажний хомут

7. Набір кольорових з'єднувальних трубок (4шт.)

8. Промивна заглушка

9. Інструкція-гарантійний талон

Купуючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран, що входить до комплекту поставки, на будь-який нашого асортименту.Кількість щаблів очищення
4 – базова модель
Підвищуюча помпа
без помпи
Кран чистої води
одинарний "класика"
Об'єм накопичувального бака
до 12 л. чистої води
Продуктивність
50 GPD/190 л. на добу
Конструкція фільтра
компактна
Типорозмір колб
фірмові модулі


Для Виктора. я эту проблему легко решил - поставил для механической фильтрации на весь дом колбу, в ней полипропилен, типа как в кристалле первый картридж, только больше по размеру - меняю раз в пару месяцев. а в осмосе первые 2 поставил угольные (к1 02 и к1 03), и нормально держат, на пол года хватает с верхом. реально помогает, потому что вся жуть, что у нас в трубах остаётся на первом картридже, на полипропиленовом - и остальные поэтому так быстро не забиваются. ну а сам фильтр так, на 5 с минусом. главное, что не китайщина, ну а чистит отлично, плюс сменые элементы в каждом магазине есть.
первые два картриджа за месяц забились, а поменять их - недёшево, за такую цену обычного размера картриджей можно 2 комплекта купить. так что фильтр - чисто замануха и реклама, мол красивый, удобный, современный. вывод, воду чистит хорошо, но не практичный.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua