Осмос Aquafilter Spure

Номер: 0048
Нет в наличии
Знятий з виробництва

Дзвоніть нам, ми можемо запропонувати альтернативний варіант.


Система зворотного осмосу Aquafilter (Аквафільтр) Spure (Shopure®) - модель збільшеної продуктивності в закритому корпусі
b>

Принцип роботи фільтра заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення ви можете, відкривши "color: #0000ff;">відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Aquafilter Spure має п'ять ступенів фільтрації

Перший ступінь – комбінований картридж AIPRO-3-L3, призначений для видалення механічних частинок і суспензій, зниження жорсткості та очищення від з'єднань заліза.

Другий ступінь – вугільний картридж AICRO5. Очищення води від хлору та органічних домішок. Дозволяє позбутися більшої частини бактерій і активних елементів у воді.>картридж механічного очищення AIPRO-1M. Доочищення води від механічних домішок, розмір яких перевищує 1 мкм. Уловлює частинки фільтруючих матеріалів попередніх картриджів.

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів SPURE-CRT виробляють раз на 4-6 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь – мембрана зворотного осмосу Aquafilter TFC75F 75 G дозволяє очистити до 98% усіляких забруднень. Напівпроникне полотно мембрани зворотного осмосу, має мікропори розміром 0,0001 мікрона, пори мембрани настільки дрібні, що не пропускають навіть бактерії та віруси. Мембрана дозволяє очистити воду від розчинених у воді сторонніх рідин, солей важких металів, заліза, ртуті, миш'яку, марганцю тощо.

Заміну мембрани проводять раз на 24-36 місяців у міру зниження швидкості фільтрації або погіршення якості очищення.

П'ятий ступінь – картридж із гранульованого активованого вугілля AICRO-L1, містить активоване вугілля зі шкаралупи кокосового горіха. Коригує присмак та запах очищеної води, надаючи їй приємного смаку.

Обов'язкову заміну постфільтра виконують раз на 4-6 місяців разом із заміною префільтрів. i>

Особливості конструкції та комплектації системи

Корпус фільтра. Система зібрана в закритому пластиковому корпусі з нерозбірних картриджів типорозміру 11 "х 2,5". Картриджі кріпляться до корпусу за допомогою кліпс-тримачів і з'єднуються між собою сучасними та надійними швидкороз'ємними фітингами. Корпус мембрани застосовується стандартний, розбірний. Всі картриджі легко змінюються без застосування спеціальних інструментів. На боковину корпусу виведені з'єднувачі для підключення до водопроводу, каналізації, бака та крана чистої води.

Така конструкція більш компактна, порівняно з класичними системами.

Накопичувальний бак. Система комплектується пластиковим баком стандартного об'єму на 12 літрів чистої води. Пластикові накопичувальні баки мають стійку форму низу і не піддаються внутрішній та зовнішній корозії.

Краник чистої води. Фільтр комплектується краном у класичному стилі з надійною керамічною кран-буксою.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у тайванської компанії Organic. Компанія Organic має всі міжнародні сертифікати та входить до п'ятірки світових лідерів за якістю комплектуючих для побутових систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. Для комплектації фільтра застосовується фірмова мембрана Aquafilter, яку на замовлення виробляє американська компанія Dow Chemical. Компанія Dow є світовим лідером у виробництві мембранних елементів. Варто відзначити те, що застосовувана мембрана має збільшену добову продуктивність до 75 GPD, на відміну від найпоширеніших мембран продуктивністю 50 GPD. Це суттєво важливо для великих сімей, невеликих офісів та кафе-барів з підвищеним споживанням чистої води.

Складання систем відбувається в умовах сучасного сертифікованого виробництва, з дотриманням усіх міжнародних норм і стандартів. Перед упаковкою та відвантаженням на склад суворо перевіряється герметичність та комплектність кожної системи.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 75 (285)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 12

Рекомендована температура води, що подається, °C – від +4 до +40

Гарантійний робочий тиск, бар - 2,8 - 6*

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 465 х 305 х 100

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 380 х 280

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 12

Виробництво – Aquafilter (Польща, м. Лодзь)

Гарантія – 12 місяців

*Увага! Максимальний робочий тиск води для цього фільтра - 6 атм.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з картриджами та мембраною

2. Одинарний кран для чистої води FXFCH5 з настановним комплектом (приклад)

3. Пластиковий накопичувальний бак 4G на 12л чистої води

4. Кульовий вентиль на бак (приклад)

5. Ключ для колб попереднього очищення

6. Набір кольорових трубок для підключення ( 4шт х 1,5м)

7. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1 /4" - НР 1/2") (приклад)

8. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1 /4")  (приклад)

9. Дренажний хомут

10. Ущільнювальна Фум -стрічка

11. Інструкція-паспорт

< i>Купуючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран, що входить до комплекту поставки, на будь-який нашого асортименту.

Выбрали, потому что маленький и компактный, очень хорошо под мойкой стал, а то там и так места мало, осмосы обычные вообще не помещались, а этот нормально), ну и на вид мнетак больше нравится, стоят не колбы какие-то а аккуратная коробочка, всё внутри. Фильтрует тоже отлично, воду теперь в бутылях не покупаем, после нашего фильтрика вода ничем не хуже, и на вкус, и даже нам монтажники меряли показатель солей, когда фильтр ставили, так вот, что в бутылированной воде, что после фильтра - одинаковый показатель. Пять из пяти баллов оценка фильтру)))
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua