Осмос Aquafilter RX-RO6-75

Номер: 0050
Под заказ через 3 дня
1грн

Модель з мінералізатором, мембраною збільшеної продуктивності, накопичувальним баком на 8 (або 12) літрів, надійним корпусом з подвійним ущільненням та стильним подвійним краном для чистої та мінералізованої води.


Зворотний осмос Aquafilter RX-RO6-75 (RX65155516) - модель з мінералізатором , мембраною збільшеної продуктивності, надійним корпусом та стильним подвійним краном для чистої та мінералізованої води

Старе назва - FRO5JGM ( RX541141XX) Аквафільтр Блакитна Лагуна - 5

Фільтр має шість ступенів фільтрації

Перший ступінь - картридж FCPS5 із спіненого поліпропілену для попереднього очищення. Призначений для видалення нерозчинних механічних частинок і суспензій, розмір яких перевищує 5 мкм (мікрон).

Другий ступінь – картридж FCCA містить гранульоване бітумне вугілля. Адсорбує до 98% токсичних та канцерогенних хлорорганічних сполук, захищає мембрану від руйнівної дії хлору.

Третій ступінь - картридж FCCBL із брикетованого пресованого вугілля. Картридж виготовлений з високоякісного спресованого бітумного вугілля. Видаляє залишковий хлор та більшість органічних сполук. Крім адсорбуючих властивостей, має здатність утримувати нерозчинні частинки, що перевищують за розміром 5 мкм (наприклад, шматочки вугілля, що випадково вирвалися, з попереднього картриджа).

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів Aquafilter №2 виробляють раз на 4 -6 місяців, залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Четвертий, ОСНОВНИЙ, ступінь - мембрана зворотного осмосу Aquafilter TFC75F відсіює до 98% усіляких забруднень. Напівпроникне полотно мембрани зворотного осмосу, має мікропори розміром 0,0001 мікрона. Пори мембрани настільки дрібні, що не пропускають навіть бактерії та віруси. Мембрана дозволяє очистити воду від розчинених у воді сторонніх рідин, солей важких металів, заліза, ртуті, миш'яку, марганцю тощо.

Заміну зворотньоосмотичної мембрани проводять раз на 24-36 місяців, у міру зниження швидкості фільтрації, або погіршення якості очищення.
< br /> П'ятий ступінь – картридж із гранульованого активованого вугілля AICRO, містить активоване вугілля зі шкаралупи кокосового горіха. Коригує присмак та запах очищеної води, надаючи їй приємного смаку.

Ресурс картриджа до 6000 літрів. Обов'язкову заміну постфільтра проводять раз на 8-12 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Шостий ступінь – картридж із мінеральними гранулами < span style="font-size: small;">AIMRO збагачує воду необхідними людському організму мінералами та мікроелементами, такими як: кальцій, магній, натрій, калій. Також мінералізатор коригує рівень РН очищеної води.

Заміну картриджа-мінералізатора виробляють раз на 8-12 місяців узалежно від інтенсивності його використання.

Особливості конструкції та комплектації системи Ви можете прочитати в детальний огляд.a>

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 75 (285)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 12

Рекомендована температура води, що подається, °C – від +4 до +40

Гарантійний робочий тиск, бар - 2,8 - 6*

Типорозмір колб попереднього очищення - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 440 х 390 х 170

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 345 х 235 або 380 х 275 (залежно від обраної комплектації)

Корисний об'єм накопичувального бака, л - до 8 або 12 (залежно від обраної комплектації)

Виробництво – Aquafilter (Польща, м. Лодзь)

Гарантія – 12 місяців

*Увага! Максимальний робочий тиск води для цього фільтра - 6 атм.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з картриджами та мембраною

2. Двоконтурний кран для чистої води FXFCH16 з настановним комплектом

3. Пластиковий бак PRO-3200P або PRO-4000W (залежно від обраної комплектації)

4. Кульовий вентиль на бак KP- CV1144-Q

5. Ключ для колб попереднього очищення

6. Ключ для корпусу мембрани

7. Набір кольорових трубок для підключення ( 5шт х 1,5м)

8. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2") (приклад)

9. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4") (приклад)

10. Дренажний хомутspan>

11. Ущільнювальна Фум-стрічка

12. Інструкція-паспортКількість щаблів очищення
6 – з мінералізацією
Підвищуюча помпа
без помпи
Кран чистої води
подвійний "модерн"
Об'єм накопичувального бака
до 8 л. чистої води, до 12 л. чистої води
Продуктивність
75 GPD/285 л. на добу
Конструкція фільтра
стандартна
Типорозмір колб
універсальні SL10"


Заказал данный фильтр 1 февраля, 2 числа забрал и установил. Сборка и монтаж не вызывают никаких трудностей если хоть немного понимать принцип работы ОО. Картриджи предфильтра по моей просьбе поменяли на те, что я хотел.
Давление у меня 4 атм. Вода из водопровода 200ррм, из крана чистой воды без минерализатора с открытым баком 8-10 ррм, с закрытым баком 6-8 ррм.
Покупкой доволен как и работой магазина.
Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
Купила этот фильтр перед Новым годом. По телефону все объяснили, что мне надо. Хотя выносила мозг менеджеру минут пятнадцать. Дома тоже еще раз курьер все объяснил. Живу в Дарнице, вода плохая. Пока, по истечении месяца использования очень довольна качеством воды. Спасибо. И отдельно спасибо за профессиональную консультацию.
Спасибо за отзыв. В понедельник, в запарке, таки перепутал вашу комплектацию. В первые дни после установки системы (до недели) вымывается постфильтр и показания ТДС в чистой воде могут быть завышенными. Напишите еще показания ТДС-метра по водопроводной воде. Так картина по эффективности очистки будет полной.
Купил данную модель ,проверил солемером что и здесь же купил ,замер дисцилята 34 с минералом 78 в принципе не слишком обогащает но все же...Были проблемы с доставкой ,перепутали ,но все выяснилось и доотрпавили не хватающие детали.Самая дешевая цена на этом сайте в интернете по Украине на данную модель ,водой очень довольный ,пьем и радуемься и не понимаем как люди до сих пор не перешли на систему обратного осмоса.За этим стоит будущее!)
По гарантии официальный импортер пояснил, что произошла какая-то ошибка: то ли коробка для другого рынка, то ли производитель имел в виду срок эксплуатации системы. Официальная гарантия на комплектующие системы (не включая картриджи и мембрану) по прежнему составляет 12 месяцев.
Получил свой осмос. Спасибо, все как и в описании! Кран чистой воды действительно суперский, такой как я и хотел. На мембране написано что сделана на заводе Filmtec в штатах. Единственная непонятка по гарантии: в гарантийном талоне отметка о 12 месяцах гарантии, а на коробке красивая лейба что гарантия 5лет. Поясните пожалуйста. Вы неправильно указали гарантию?
Вещь достойная, по цене/качеству лучшее решение. Собран отлично, в комплекте всё что для подключения нужно присутствует. Инструкция на русском, мембрана в Аквафильтре по производительности сильнее, чем в остальных осмосах.Кран для фильтрованной воды полностью металл. У меня работает при 4-5 атмосферах, соединения надёжные не текут. За установку и инструктаж отдельное спасибо.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0385
164грн
Вугільний постфільтр у білому корпусі in-line 10" х 2" з різьбовими підключеннями. Містить пресоване активоване вугілля зі шкаралупи кокосового горіха
Код: 0348
395грн
Універсальний набір картриджів для потрійних проточних фільтрів та систем зворотного осмосу. Підходить для хлорованої води з міського водопроводу.

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua