Осмос Aquafilter RX-RO5-75

Номер: 0049
Под заказ через 3 дня
1грн

Базова модель з мембраною збільшеної продуктивності, накопичувальним баком на 8 (або 12) літрів, надійним корпусом з подвійним ущільненням та стильним краном для чистої води.


Система зворотного осмосу Aquafilter RX-RO5-75 (RX55145516) - модель з мембраною збільшеної продуктивності, надійним корпусом та стильним краном

Старе назва - FRO5JG (RX54111XXX) Аквафільтр Блакитна Лагуна - 4

Фільтр< b> має п'ять ступенів очищення

Перший ступінь - картридж FCPS5 із спіненого поліпропілену для попереднього очищення. Призначений для видалення нерозчинних механічних частинок і суспензій, розмір яких перевищує 5 мкм (мікрон).

Другий ступінь – картридж FCCA містить гранульоване бітумне вугілля. Адсорбує до 98% токсичних та канцерогенних хлорорганічних сполук, захищає мембрану від руйнівної дії хлору.

Третій ступінь - картридж FCCBL із брикетованого пресованого вугілля. Картридж виготовлений з високоякісного спресованого бітумного вугілля. Видаляє залишковий хлор та більшість органічних сполук. Крім адсорбуючих властивостей, має здатність утримувати нерозчинні частинки, що перевищують за розміром 5 мкм (наприклад, шматочки вугілля, що випадково вирвалися, з попереднього картриджа).

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів Aquafilter №2 виробляють раз на 4 -6 місяців, залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Четвертий, ОСНОВНИЙ, ступінь - мембрана зворотного осмосу Aquafilter TFC75F відсіює до 98% усіляких забруднень. Напівпроникне полотно мембрани зворотного осмосу, має мікропори розміром 0,0001 мікрона. Пори мембрани настільки дрібні, що не пропускають навіть бактерії та віруси. Мембрана дозволяє очистити воду від розчинених у воді сторонніх рідин, солей важких металів, заліза, ртуті, миш'яку, марганцю тощо.

Заміну зворотньоосмотичної мембрани проводять раз на 24-36 місяців, у міру зниження швидкості фільтрації, або погіршення якості очищення.
< br /> П'ятий ступінь – картридж із гранульованого активованого вугілля AICRO, містить активоване вугілля зі шкаралупи кокосового горіха. Коригує присмак та запах очищеної води, надаючи їй приємного смаку.

Ресурс картриджа до 6000 літрів. Обов'язкову заміну постфільтра проводять раз на 8-12 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Особливості конструкції та комплектації системи Ви можете прочитати у детальний огляд.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 75 (285)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 12

Рекомендована температура води, що подається, °C – від +4 до +40

Гарантійний робочий тиск, бар - 2,8 - 6*

Типорозмір колб попереднього очищення - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 420 х 390 х 170

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 345 х 235 або 380 х 275 (залежно від обраної комплектації)

Корисний об'єм накопичувального бака, л - до 8 або 12 (залежно від обраної комплектації)
p>

Виробництво – Aquafilter (Польща, м. Лодзь)

Гарантія – 12 місяців

*Увага! Максимальний робочий тиск води для цього фільтра - 6 атм.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з картриджами та мембраною

2. Стильний кран для чистої води FXFCH17-C з настановним комплектом

3. Пластиковий бак PRO-3200P або PRO-4000W (залежно від обраної комплектації)

4. Кульовий вентиль на бак KP- CV1144-Q

5. Ключ для колб попереднього очищення

6. Ключ для корпусу мембрани

7. Набір кольорових трубок для підключення ( 4шт х 1,5м)

8. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2") (приклад)

9. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4") (приклад)

10. Дренажний хомутspan>

11. Ущільнювальна Фум-стрічка

12. Інструкція-паспортКількість щаблів очищення
5 – базова модель
Підвищуюча помпа
без помпи
Кран чистої води
одинарний "модерн"
Об'єм накопичувального бака
до 8 л. чистої води, до 12 л. чистої води
Продуктивність
75 GPD/285 л. на добу
Конструкція фільтра
стандартна
Типорозмір колб
універсальні SL10"


Доброго дня! Гарний та якісний фільтр. Дуже сподобався стильний кран. Окремо хочу подякувати консультанту за швидку відповідь та майстру Сергію за уважну та безкоштовну установку.
Приятная система (цена/качество). Рад, что взял. Рекомендую. Виталий, спасибо!
Фактический полезный объем зависит от давления воды на резиновую мембрану бака. В свою очередь давление на бак зависит от давления воды в водопроводе и состояния префильтров и мембраны. В Вашем случае, когда осмос новый, видимо, давление водопровода около 3 атм. Бы ло бы давление водопровода 4+ атм, бак наполнялся бы целиком. ПС. Это не касается конкретной модели, так у всех моделей и производителей.
Наконец купил и установил осмос. Действительно все соответствует описанию на сайте и ответу менеджера. Кран чистой воды, американская мембрана, пластиковый а не железный бак, две резинки на колбах - все соответствует моим критериям по которым выбрал именно эту модель осмоса. На баке действительно написано максимум 10,5 л, но у меня почему-то накапливается только 9,4 литра. Это нормально или я что-то не так сделал при установке? В целом осмосом очень доволен, спасибо за помощь в выборе! За такие деньги действительно вне конкуренции по качеству и комплектующим.
Добрый день, Андрей! 1. Мы стандартный для Лагуны картридж на 20 микрон, заменяем на 1 микрон, и предлагаем ставить его в третью ступень. По деньгам разницы никакой, но так будет дольше служить мембрана, в наших реалиях. 2. Да, кран как на картинке, в стиле Хай-Тек. И в описании комплектации есть ссылка на кран. 3. Максимальный полезный объем бака 10,5 литров (общий - 15л). В описании комплектации есть ссылка на бак. В описании бака есть фотография оригинальной наклейки с бака, в которой есть табличка полезных объемов.
Давно присматриваю эту модель. Ответьте на несколько вопросов. 1. На других сайтах в описании указаны префильтры 20 и 5 микрон, а у вас 5 и 1? Это у вас ошибка? 2. Какой именно кран чистой воды в комплекте? Такой как на картринке? 3. Какой всеже объем накопительного бака, 10 или 15 литров? Почти на всех сайтах 15 литров, а у вас 10,5? Где правда.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0385
172грн
Вугільний постфільтр у білому корпусі in-line 10" х 2" з різьбовими підключеннями. Містить пресоване активоване вугілля зі шкаралупи кокосового горіха
Код: 0348
376грн
Універсальний набір картриджів для потрійних проточних фільтрів та систем зворотного осмосу. Підходить для хлорованої води з міського водопроводу.

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua