Осмос Raifil GRANDO 6+ PREMIUM

Номер: 0776
Под заказ через 2 дня
Знятий з виробництва

Дивіться аналогічну модель Осмос Raifil GRANDO 6+


Система очищення води зворотний осмос Raifil GRANDO 6+ PREMIUM (RO905-675-BP-EZ) - модель покращеної комплектації з підвищуючою помпою та мінералізатором

Принцип роботи фільтра заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення ви можете, відкривши < span style="color: #0000ff;">відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Raifil GRANDO 6+ PREMIUM має шість ступенів фільтрації
p>

Перший ступінь - картридж попереднього механічного очищення SC-10-10 (матеріал спінений поліпропілен), призначений для видалення механічних частинок та суспензій, розмір яких перевищує 5 мкм (мікрон).

Ресурс картриджа до 6000 літрів. Заміну роблять раз на 3-6 місяців у міру його забруднення.p>

Другий ступінь – вугільний картридж GAC-10R-C. Містить гранульоване бітумне вугілля. Затримує до 98% токсичних та канцерогенних хлорорганічних сполук, покращує органолептичні властивості води.

Ресурс картриджа до 6000 л. Обов'язкову замену виробляють раз на 4- 6 місяців у залежно від якості Вашої водопровідної води.

Третій ступінь – вугільний картридж CBC-10-10. Картридж виготовлений із високоякісного спресованого кокосового вугілля. Видаляє більшість органічних сполук. Використання цього фільтра покращує смак та запах води.

Обов'язкову замену виробляють раз на 4- 6 місяців у залежно від якості Вашої водопровідної води.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь - зворотноосмотична мембрана Filmtec TW30-1812-50 (Dow, США) бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді та перевищують за розміром молекулу H2O. Під дією тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, причому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить у гідропневматичний бак, де зберігається під тиском доти, доки вона не знадобиться споживачеві.

Заміну мембрани проводять раз на 24-36 місяців у міру зниження швидкості фільтрації або погіршення якості очищення.

П'ятий ступінь картридж-постфільтр IL-11W-C. Виготовлений із висококласного активованого вугілля із шкаралупи кокосового горіха. Коригує смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий, трохи солодкуватий присмак.

< Ресурс картриджа до 6000 літрів. Обов'язкову заміну роблять раз на 12-18 місяців.

Шостий ступінь – картридж з мінеральними гранулами, збагачує воду необхідними людському організму мінералами та мікроелементами, такими як: кальцій, магній, натрій, калій. Також мінералізатор коригує рівень РН очищеної води.>

Заміну картриджа-мінералізатора проводять раз на 8-12 місяців залежно від інтенсивності його використання.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з якісного харчового пластику на тайванському заводі С.С.К. Перша прозора колба, що дає можливість спостерігати за ступенем забруднення поліпропіленового картриджа. Інші колби з білого пластику. Усі колби мають поздовжні ребра жорсткості та ДВА! кільця ущільнювачів, що істотно збільшує їх міцність і знижує ймовірність протікання. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтра сталевий, товстий, пофарбований емаллю. Кронштейн має високу міцність на кручення.

Накопичувальний бак. Система комплектується пластиковим баком стандартного об'єму на 12 літрів чистої води. Пластикові накопичувальні баки мають стійку форму низу і не піддаються внутрішній та зовнішній корозії.

Краник чистої води. Фільтр комплектується двоконтурним краном у стилі  Модерн (Хай-Тек) з надійними керамічними кран-буксами. Двоконтурний краник дозволяє окремо набирати очищену воду для приготування їжі та окремо мінералізовану воду для пиття.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які також виготовляються на тайванському заводі С.С.К. Компанія С.С.К. має всі міжнародні сертифікати та входить до п'ятірки світових лідерів за якістю комплектуючих для побутових систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. Для комплектації фільтра закуповується оригінальна американська мембрана FILMTEC™. Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів.

Помпа, що підвищує. Для коректної роботи систем зворотного осмосу необхідний тиск не нижче 2,8 бар. Ця модель комплектується підвищує бустерну помпу, яка забезпечує стабільну роботу фільтра при недостатньому тиску водопроводу. Для складання системи використовується тайванська помпа та допоміжні датчики. Помпа та датчики зібрані на загальному кронштейні з іншими компонентами системи, що забезпечує гармонійний зовнішній вигляд та мінімізує вібрації через роботу помпи.

Для роботи підвищуючої помпи необхідне електричне живлення 220-240 В, 50гц.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 50 (190)p>

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 8

Рекомендована температура води, що подається, °C – від +5 до +35

Гарантійний робочий тиск, бар - 0,5 - 7

Напруга живлення помпи - 220-240 В, 50гц

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 520 х 400 х 230

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 400 х 300

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 12

Виробництво – Raifil (С.С.К., Південна Корея )

Гарантія – 12 місяців

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з картриджами та мембраною

2. Подвійний кран подачі очищеної води з настановним комплектом. (приклад)

3. Набір кольорових трубок для підключення (5шт х 1,5м)

4. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2") (приклад)

5. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4")  (приклад)

6. Ключ для колб фільтраspan>

7. Пластиковий накопичувальний бак ТК-3600 на 12 л. чистої води

8. Кульовий вентиль на бак BV-102 EZ

9. Дренажний хомут

10. Інструкція-гарантійний талон

Купуючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран, що входить в комплект поставки, на будь-який нашого асортименту.Кількість щаблів очищення
6 – з мінералізацією
Підвищуюча помпа
з помпою
Кран чистої води
подвійний "модерн"
Об'єм накопичувального бака
до 12 л. чистої води
Продуктивність
75 GPD/285 л. на добу
Конструкція фільтра
стандартна
Типорозмір колб
універсальні SL10"


Доброго дня! Дуже сподобався осмос і безкоштовна установка. Із задоволенням користуюсь, дякую за чисту воду!
Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
Заказывал осмос Raifil GRANDO 6+ PREMIUM месяц назад. Установили в удобное для меня время. Сейчас имею постоянно питьевую воду (раньше покупал воду 50 коп/литр). Очень доволен!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua