Осмос Наша Вода Absolute MO 6-50MP

Номер: 0728
Нет в наличии
Знятий з виробництва

 Дивіться аналогічну модель Осмос Ecosoft Absolute 6-50M


Система зворотного осмосу Наша Вода Absolute MO 6-50МP - модель з помпою, що підвищує, і мінералізатором

Принцип роботи фільтра заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення ви можете, відкривши відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Наша Вода Absolute MO 6-50МP має шість щаблів фільтрації

Перший ступінь - картридж тонкого механічного очищення КПВ 2510 із спіненого пористого поліпропіленового волокна затримує всі зважені частинки, іржу, пісок та інші механічні домішки, розмір яких перевищує 5 мікронів.

Другий ступінь - картридж ЕКОСОФТ Чиста вода КУДХ видаляє з води механічні домішки, хлор, органічні та хлоорганічні речовини, пестициди, діоксини, хлороформ, покращує смак і запах питної води. До складу входить ефективне активоване вугілля найвищої якості від провідного світового виробника - Calgon Carbon Corporation (США).

Третій ступінь - вугільний брикетований картридж CTO (TM Matrikx), очищує воду від хлору та органічних домішок, дозволяє позбутися більшої частини бактерій і активних елементів у воді. Додатково забезпечує повний захист мембрани від механічних домішок, розмір яких перевищує 5 мікрон.

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів Absolute 1-2-3 виробляють раз на 4-6 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь - зворотноосмотична мембрана Filmtec TW30-1812-50 (Dow, США) бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді та перевищують за розміром молекулу H2O. Під дією тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, причому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить у гідропневматичний бак, де зберігається під тиском доти, доки вона не знадобиться споживачеві.

Заміну мембрани проводять раз на 18-24 місяці в міру зниження швидкості фільтрації або погіршення якості очищення.

П'ятий ступінь - вугільний постфільтр Absolute. Картридж із висококласним активованим вугіллям із шкаралупи кокосового горіха. Адсорбує розчинені у воді гази. Коригує смак та запах очищеної води.

Обов'язкову заміну постфільтра проводять раз на 8-12 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.p>

Шостий ступінь - картридж мінералізатор Absolute містить мінеральні гранули, які розчиняються в очищеній воді, надаючи їй більш приємний і натуральний смак. Також мінералізатор коригує рівень РН очищеної води.

Заміну картриджа-мінералізатора проводять раз на 8-12 місяців залежно від інтенсивності його використання.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з високоякісного харчового пластику на власному виробництві. Всі колби блакитного кольору і мають одне кільце ущільнювача. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтра сталевий, пофарбований білою емаллю. Кронштейн має високу міцність на кручення.

Накопичувальний бак. Система комплектується залізним баком зменшеного об'єму на 8 літрів чистої води. Такого бака достатньо для сімей із 3-4 осіб, з невеликим споживанням чистої води.

Краник чистої води. Фільтр комплектується двоконтурним краном у стилі Модерн (Хай-Тек) із надійними керамічними кран-буксами. Двоконтурний краник дозволяє окремо набирати очищену воду для приготування їжі та окремо мінералізовану воду для пиття.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у англійської компанії John Guest. Компанія John Guest є винахідником з'єднань типу Spidfit і багато років залишається незмінним світовим лідером за якістю комплектуючих для побутових та комерційних систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. Для комплектації фільтра купується оригінальна американська мембрана FILMTEC™. Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів.

Помпа, що підвищує. Для коректної роботи систем зворотного осмосу необхідний тиск не нижче 2,8 бар. Дана модель комплектується підвищувальною бустерною помпою, яка забезпечує стабільну роботу фільтра при недостатньому тиску водопроводу. Для складання системи використовується тайванська помпа та допоміжні датчики. Помпа і датчики зібрані на загальному кронштейні з іншими компонентами системи, що забезпечує гармонійний зовнішній вигляд і мінімізує вібрації через роботу помпи.

Для роботи підвищуючої помпи необхідне електричне живлення 220-240 В, 50гц.

Складання систем відбувається в умовах сучасного сертифікованого виробництва, з дотриманням усіх міжнародних норм і стандартів. Готовий фільтр перевіряється на герметичність стисненим водом. Перед упаковкою та відвантаженням на склад суворо перевіряється комплектність кожної системи.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 50 (190)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 8

Рекомендована температура води, що подається, °C - +4 - +30

Гарантійний робочий тиск, бар - 0,5 - 5*

Напруга живлення помпи - 220-240 В, 50гц

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 550 х 420 х 200

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 350 х 230

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 8

Виробник - Екософт (Україна, м. Ірпінь)

Гарантія - 12 місяців

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з усіма картриджами та мембраною

2. Подвійний кран подачі очищеної води |

3. Накопичувальний сталевий бак RO-122 на 8 л. чистої води

4. Кульовий вентиль на бак (приклад)

5. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2")(приклад)

6. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4")(приклад)

7. Дренажний хомут

8. Набір кольорових сполучних трубок (4шт х 1,5м)

9. Ключ для колб фільтра

10. Інструкція-гарантійний талон

Купуючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран, що входить в комплект поставки, на будь-який нашого асортименту.

< !-- [if gte mso 10]>

Решили не экспериментировать и купить осмос нашего производителя. К счастью, не ошиблись)) Магазину спасибо за такую акцию и бесплатную установку. Очень довольны!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0389
361грн
Картридж із спіненого поліпропілену. Використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок. Рейтинг фільтрації - 10 мікрон. Підходить для всіх магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 20". 
Код: 0394
361грн
Картридж із спіненого поліпропілену. Використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок. Рейтинг фільтрації - 20 мікрон. Підходить для всіх магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 20".

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua