Осмос Leader Modern RO-6 P BIO

Номер: 0700
В наявності
1грн

Модель з помповим комплектом та мінералізатором, американською мембраною збільшеної продуктивності, першою прозорою колбою, накопичувальним баком на 12 літрів та стильним подвійним краном для чистої води.


Система очищення води зворотний осмос Leader Modern RO-6 P BIO MT-18 - модель збільшеної продуктивності з помповим комплектом, мінералізатором та біокерамічним структуризатором

Принцип роботи фільтру заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення Ви можете, відкривши відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Leader Modern RO-6 P BIO має сім ступенів фільтрації

Перший ступінь - картридж попереднього механічного очищення PP-5 (матеріал спінений поліпропілен), призначений для видалення механічних частинок і суспензій, розмір яких перевищує 5 мкм (мікрон).

Другий ступінь – брикетоване пресоване вугілля CTO - видаляє більшість органічних сполук. Картридж виготовлений із високоякісного спресованого кокосового вугілля. Має здатність утримувати частинки, що перевищують за розміром 5 мкм. Використання цього фільтру покращує смак та запах води.

Третій ступінь – картридж механічного очищення PP-1 (матеріал спінений поліпропілен). Доочищення води від механічних домішок, розмір яких перевищує 1 мкм. Уловлює вугільний пил із картриджа з брикетованим вугіллям.

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів проводять раз на 4-6 місяців, в залежності від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтру.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь - зворотноосмотична мембрана Filmtec TW30-1812-75 (Dow, США) бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді та перевищують за розміром молекулу H2O. Під дією тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, причому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить у гідропневматичний бак, де зберігається під тиском доти, доки вона не знадобиться споживачеві.

Заміну мембрани проводять раз на 24-36 місяців по мірі зниження швидкості фільтрації або погіршення якості очищення.

П'ятий ступінь - картридж-постфільтр GAC-1L. Виготовлений із висококласного активованого вугілля із шкаралупи кокосового горіха. Коригує смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий, трохи солодкуватий присмак.

Ресурс картриджа до 2000 літрів. Обов'язкову заміну роблять раз на 12 місяців.

Шостий ступінь - картридж з мінеральними гранулами MIN-1L, збагачує воду необхідними людському організму мінералами та мікроелементами, такими як: кальцій, магній, натрій, калій.

Ресурс картриджа до 2000 літрів. Обов'язкову заміну роблять раз на 12 місяців.

Сьомий ступінь - біокерамічний картридж-структуризатор BC. Біокерамічний картридж застосовується для відновлення природної структури води. Вода, що має природну структуру, легше засвоюється і позитивно впливає на організм людини. Дія структуризованої води полягає у збільшенні рівня кисню в організмі, виведенні токсинів та хімікатів, поліпшенні функціонування нервової системи, нормалізації обміну речовин.

Ресурс картриджа до 2000 літрів. Обов'язкову заміну роблять раз на 12 місяців.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з якісного харчового пластику на власному виробництві. Перша прозора колба, що дає можливість спостерігати за ступенем забруднення поліпропіленового картриджа. Інші колби з білого пластику. Всі колби мають поздовжні ребра жорсткості та ДВА! кільця ущільнювачів, що істотно збільшує їх міцність і знижує ймовірність протікання. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі, як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтру сталевий, товстий, пофарбований емаллю. Кронштейн має високу міцність на кручення.

Накопичувальний бак. Система комплектується сталевим баком стандартного об'єму на 12 літрів чистої води.

Краник чистої води. Система комплектується двохконтурним краном у стилі Модерн (Хай-Тек) з надійними керамічними кран-буксами. Двоконтурний краник дозволяє окремо набирати очищену воду для приготування їжі та окремо мінералізовану воду для пиття.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у тайванської компанії Organic. Компанія Organic має всі міжнародні сертифікати та входить до п'ятірки світових лідерів за якістю комплектуючих для побутових систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана.

Для комплектації фільтру закуповується оригінальна американська мембрана FILMTEC™. Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів. Варто відзначити те, що застосовувана мембрана має збільшену добову продуктивність до 75 GPD, на відміну від найпоширеніших мембран продуктивністю 50 GPD. Це суттєво важливо для великих сімей, невеликих офісів та кафе-барів з підвищеним споживанням чистої води.

Підвищувальна помпа. Для коректної роботи систем зворотного осмосу необхідний тиск не нижче 2,8 бар. Ця модель комплектується підвищувальною бустерною помпою, яка забезпечує стабільну роботу фільтру при недостатньому тиску водопроводу. Для складання системи використовується тайванська помпа та допоміжні датчики. Помпа та датчики зібрані на окремому металевому кронштейні та кріпляться збоку основної системи.

Для роботи підвищувальної помпи необхідне електричне живлення 220-240 В, 50гц.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 75 (285)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 12

Рекомендована температура води, що подається, °C – від +5 до +40

Гарантійний робочий тиск, бар - 0,5 - 6

Напруга живлення помпи - 220-240 В, 50гц

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 450 х 460 х 145

Розміри накопичувального баку, висота х діаметр, мм - 368 х 279

Корисний об'єм накопичувального баку, л. - 12

Виробництво – Leader (Тайвань, США)

Гарантія – 12 місяців

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з картриджами та мембраною

2. Двоконтурний кран подачі очищеної води Modern mini з монтажним комплектом

3. Біла сполучна трубка - 5м

4. Трійник для підключення до водопроводу ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2"  (приклад)

5. Шаровий кран подачі води НР 1/4" - J 1/4" (приклад)

6. Ключ для колб фільтру (приклад)

7. Накопичувальний сталевий бак RO-132 на 12 л. чистої води

8. Шаровий вентиль на бак KP-CV1144-Q

9. Дренажний хомут (приклад)

10. Інструкція, гарантійний талон

Купуючи фільтр у нас, Ви можете доповнити або поміняти його комплектацію із збереженням гарантії!Кількість щаблів очищення
7 – з хв. та біокерамікою
Підвищуюча помпа
з помпою
Кран чистої води
подвійний "модерн"
Об'єм накопичувального бака
до 12 л. чистої води
Продуктивність
75 GPD/285 л. на добу
Конструкція фільтра
стандартна
Типорозмір колб
універсальні SL10"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0897
0грн
Немає в наявност
Біо-керамічний картридж у напівпрозорому корпусі in-line 10" х 2" з різьбовими підключеннями. Застосовується для структуризації та мінералізації води очищеної зворотним осмосом

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua