Осмос Leader Comfort RO-5

Номер: 0693
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Компактна модель мінералізатором, швидкознімними картриджами, накопичувальним баком на 8 літрів та стильним подвійним краником для чистої води


Система очищення води зворотного осмосу Leader Comfort RO-5 МТ12 - компактна модель з швидкознімними картриджами та мінералізатором

Принцип роботи фільтра заснований на природному явище зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення ви можете, відкривши відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Leader Comfort RO-5 МТ12 має п'ять щаблів фільтрації

Перший ступінь - змінний модуль < b>Purifier Sediment містить спінений поліпропілен. З води видаляються іржа, пісок, мул, конгломерати різного походження та інші механічні забруднення, що перевищують за розміром 5 мікрон. Забруднення поглинаються не тільки поверхнею картриджа, очищення відбувається по всьому об'єму матеріалу, що фільтрує, що дозволило зробити модуль компактним і істотно збільшити його ресурс.

Заміну даного модуля слід проводити раз у 4-6 місяців у міру його забруднення.

Другий ступінь - змінний модуль Purifier Carbon містить високоякісне активоване вугілля із шкаралупи кокосових горіхів. На цьому етапі вода очищається від хлору та його сполук, а також різноманітних органічних домішок.

Заміну даного модуля слід проводити раз у 4-6 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води.

Завдяки першим двом стадіям очищення води мембрана захищена від основних пошкоджуючих впливів, що дозволяє збільшити надійність усієї системи та забезпечити ефективну роботу мембранного елемента до 3 років і більше.

Третій ОСНОВНИЙ ступінь - змінний  мембранний модуль   LC 75 GPD за рахунок дуже маленького розміру пор мембрани, на молекулярному рівні, очищає воду від вірусів та бактерій, пропускаючи лише молекули води. Мембрана розміщена у нерозбірному корпусі, який має два виходи: вихід очищеної води та вихід дренажної води. Через обмежувач потоку дренажна вода йде в каналізацію, а очищена вода надходить у накопичувальний бак.

Заміну даного модуля слід проводити раз на 2-3 роки в міру зниження швидкості фільтрації або якості очищення води.</>

Четвертий ступінь - змінний модуль Purifier Carbon аналогічний модулю, що застосовується на другій стадії. На цьому етапі картридж видаляє із води залишки розчинених газів. Завдяки високоякісному кокосовому вугіллю коригується присмак і запах очищеної води, після чого вона набуває природного та приємного смаку.

Заміну даного модуля слід проводити раз < span style="font-size: small; color: #000000;"> 12 місяців.</>

П'ятий ступінь – картридж із мінеральними гранулами MIN-1L, збагачує воду необхідними людському організму мінералами та мікроелементами, такими як: кальцій, магній, натрій, калій. ы.

Ресурс картриджа до 2000 літрів. Обов'язкову заміну роблять раз на 12 місяців.

Особливості конструкції та комплектації системи

Кронштейн фільтра сталевий, товстий, пофарбований емаллю. Мінералізатор та автоматика фільтра заховані позаду кронштейна. Роз'єм для підключення фільтра розташований на верхній частині кронштейна.

Накопичувальний бак.</> Система комплектується залізним баком зменшеного об'єму на 8 літрів чистої води. Такого бака достатньо для сімей з 3-4 осіб із середнім споживанням чистої води.

Краник чистої води. Система комплектується двохконтурним краном у стилі Модерн (Хай-Тек) з надійними керамічними кран-буксами. Двоконтурний краник дозволяє окремо набирати очищену воду для приготування їжі та окремо мінералізовану воду для пиття.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у тайванської компанії Organic. Компанія Organic має всі міжнародні сертифікати і входить до п'ятірки світових лідерів з якості комплектуючих для побутових систем очищення води.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 75 (280)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 12

Рекомендована температура води, що подається, °C – від +5 до +40

Гарантійний робочий тиск, бар - 2,8 - 5*

Типорозмір колб - фірмовий блок-модуль
</>

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 350 х 310 х 100

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 350 х 230

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 8

Виробництво – Leader (Тайвань, США)

Гарантія – 12 місяців

*Увага! Максимальний робочий тиск води для цього фільтра - 5 атм.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів настійно рекомендуємо встановлювати спеціальні < span style="font-size: small;">редуктори тиску.

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з картриджами та мембраною

2. Двоконтурний кран подачі очищеної води Modern mini з настановним комплектом

3. Біла сполучна трубка - 5м

4. Трійник для підключення до водопроводу ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2" (приклад)

5. Кульовий кран подачі води НР 1/4" - J 1/4"  < i> (приклад)

6. Ключ для колб фільтра (приклад)

7. Накопичувальний сталевий бак RO-122 на 8 л. чистої води

8. Кульовий вентиль на бак bak-kp-cv1144-q" target="_blank">KP-CV1144-Q

9. Дренажний хомут (приклад)

10. Інструкція, гарантійний талон

Купуючи фільтр у нас, Ви можете доповнити або поміняти його комплектацію із збереженням гарантії!Кількість щаблів очищення
5 – з мінералізацією
Підвищуюча помпа
без помпи
Кран чистої води
подвійний "модерн"
Об'єм накопичувального бака
до 8 л. чистої води
Продуктивність
75 GPD/285 л. на добу
Конструкція фільтра
компактна
Типорозмір колб
фірмові модулі


Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
Прекрасное обслуживание, детальная консультация. Качество товара на высшем уровне. Будем в дальнейшем обращаться к вам за картриджами.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua