Осмос Filter1 RO 6-50MP

Номер: 0737
Нет в наличии
Знятий з виробництва

 Дивіться аналогічну модель Ecosoft Standard 5-50P

>

Система зворотного осмосу Filter1 RO 6-50 МP - модель з підвищуючою помпою, мінералізатором та електромеханічним управлінням

Принцип роботи фільтра заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення ви можете, відкривши відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Filter 1 RO 6-36 МP має шість щаблів фільтрації

Перший ступінь – картридж Filter 1 КПВ5 2,5х10 для механічного очищення. Складається з пористого поліпропіленового матеріалу та призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених частинок) розмір яких перевищує 5 мікрон.

Другий ступінь – картридж Filter 1 КУДХ 2,5 х 10 з гранульованого активованого вугілля шкаралупи кокосових горіхів з додаванням срібного бактерицидного компонента. Видаляє хлор та його сполуки, органічні речовини, пестициди, бензоли.

Третій ступінь - картридж Filter 1 КПВ1 2,5 х 10 для механічного очищення. Складається з пористого поліпропіленового матеріалу та призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених частинок) розмір яких перевищує 1 мікрон.

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів Filter1 №1 виробляють раз на 4-6 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь - зворотноосмотична мембрана Filmtec TW30-1812-50 (Dow, США) бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді та перевищують за розміром молекулу H2O. Під дією тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, причому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить у гідропневматичний бак, де зберігається під тиском доти, доки вона не знадобиться споживачеві.

Заміну мембрани проводять раз на 18-24 місяці в міру зниження швидкості фільтрації або погіршення якості очищення.

П'ятий ступінь - картридж постфільтр з висококласного активованого вугілля зі шкаралупи кокосового горіха. Коригує присмак і запах очищеної води, надаючи їй приємного, трохи солодкуватого смаку.

Обов'язкову заміну постфільтра проводять раз на 8-12 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.p>

Шостий ступінь - картридж мінералізатор Filter1 містить мінеральні гранули, які розчиняються в очищеній воді, надаючи їй більш приємний і натуральний смак. Також мінералізатор коригує рівень РН очищеної води.

Заміну картриджа-мінералізатора проводять раз на 8-12 місяців залежно від інтенсивності його використання.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з високоякісного харчового пластику на власному виробництві. Всі колби білого кольору і мають одне кільце ущільнювача. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтра сталевий, пофарбований білою емаллю. Кронштейн має високу міцність на кручення.

Накопичувальний бак. Система комплектується пластиковим баком зменшеного об'єму на 8 літрів чистої води. Такого бака достатньо для сімей із 3-4 осіб, з невеликим споживанням чистої води.

Краник чистої води. Фабричний одноконтурний кран нами замінений на надійний двоконтурний. Системи з мінералізатором логічніше комплектувати двоконтурним краном. Двоконтурний краник дозволяє окремо набирати очищену воду для приготування їжі та окремо мінералізовану воду для пиття.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у тайванської компанії Organic. Компанія Organic має всі міжнародні сертифікати та входить до п'ятірки світових лідерів за якістю комплектуючих для побутових систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. Для комплектації фільтра замість фабричної мембрани зменшеної продуктивності закуповується оригінальна американська мембрана FILMTEC™ із стандартною добовою продуктивністю 190 л. Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів.

Помпа, що підвищує. Для коректної роботи систем зворотного осмосу необхідний тиск не нижче 2,8 бар. Дана модель комплектується підвищувальною бустерною помпою, яка забезпечує стабільну роботу фільтра при недостатньому тиску водопроводу. Для складання системи використовується тайванська помпа та допоміжні датчики. Помпа і датчики зібрані на загальному кронштейні з іншими компонентами системи, що забезпечує гармонійний зовнішній вигляд і мінімізує вібрації через роботу помпи.

Для роботи підвищуючої помпи необхідне електричне живлення 220-240 В, 50гц.

СПЕЦІАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Вхідний електромагнітний клапан. Замість традиційного чотириходового клапана-авторегулятора у конструкції даної моделі передбачено електромагнітний соленоїд. На відміну від чотириходового клапана, такий соленоїд повністю виключає злив води в дренаж після накопичення бака та зупинки помпи.

Клапан автоматичного промивання мембрани. У конструкції системи передбачений автоматичний соленоїд для забезпечення промивання мембрани. Періодичне інтенсивне промивання перешкоджає сольовим та біологічним відкладенням на полотні мембрани, тим самим продовжуючи термін її служби.

Зворотноосмотична мембрана. Мемрану зниженої продуктивності - 36GPD, з фабричної комплектації, ми змінюємо на оригінальну американську мембрану стандартної продуктивності - 50GPD

Основне складання систем відбувається в умовах сучасного сертифікованого виробництва, з дотриманням усіх міжнародних норм і стандартів. Готовий фільтр перевіряється на герметичність стисненим водом. Перед упаковкою та відвантаженням на склад суворо перевіряється комплектність кожної системи.

Доробка систем здійснюється нами самостійно із застосуванням тільки якісних комплектуючих та збереженням заводської гарантії.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 50 (190)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 8

Рекомендована температура води, що подається, °C - +4 - +30

Напруга живлення помпи - 220-240 В, 50гц

Гарантійний робочий тиск, бар - 0,5-5*

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 550 х 420 х 200

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 350 х 230

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 8

Виробник - Екософт (Україна, м. Ірпінь)

Гарантія - 12 місяців

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з усіма картриджами та мембраною

2. Подвійний кран подачі очищеної води ZB-31A із настановним комплектом

3. Накопичувальний пластиковий бак на 8 л. чистої води

4. Кульовий вентиль на бак (приклад)

5. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2")(приклад)

6. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4")(приклад)

7. Дренажний хомут

8. Набір кольорових сполучних трубок (4шт х 1,5м)

9. Ключ для колб фільтра

10. Інструкція-гарантійний талон

11. CD-диск з відео уроком для самостійного встановлення осмосу

Купуючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран, що входить в комплект поставки, на будь-який Нашого асортименту.

Велике спасибі за акцію! Купувала дітям, тому вони дуже зраділи. Хочу додатково подякувати за установку й працю! Раджу всім!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua