Осмос Ecosoft Robust 3000

Номер: 1025
Под заказ через 3 дня
1грн

Система зворотного осмосу високої продуктивності - 3600 л/добу або 150 л/год.


Система зворотного осмосу високої продуктивності Ecosoft RO3000 (3600 л/добу або 150 л/год)

Система зворотного осмосу Ecosoft RObust має три ступені фільтрації:

Перший ступінь - картридж тонкого механічного очищенняКПВ 4510 із спіненого пористого поліпропіленового волокна затримує всі зважені частинки, іржу, пісок та інші механічні домішки, розмір яких перевищує 5 мікронів.

Другий ОСНОВНИЙ ступінь - ДВІ зворотноосмотичні мембрани Filmtec TW30-1812- 500 (Dow, США) бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді та перевищують за розміром молекулу H2O. Під впливом тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, причому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить на фінішне очищення.

Третій ступінь - картридж КУДХ 4510 з висококласним активованим вугіллям із шкаралупи кокосового горіха. Виконує фінішне очищення: адсорбує розчинені у воді гази, коригує смак та запах очищеної води.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з високоякісного харчового пластику на власному виробництві . Колби синього кольору і мають одне кільце ущільнювача. Типорозмір колб стандартний - Вig Blue 10", що дозволяє застосовувати будь-які картриджі, як фірмові, так і інших виробників.

Корпус фільтра сталевий, пофарбований емаллю. Конструкція кронштейна дозволяє не підвішувати фільтр до стіни, а просто поставити його на підлогу. Елементи підключення фільтра розташовані на задній стінці кронштейна та мають поворотний механізм. Ці інновації суттєво полегшують монтаж фільтра та підвищують його мобільність.

З'єднувальні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у англійської компанії John Guest. Компанія John Guest є винахідником з'єднань типу Spidfit і багато років залишається незмінним світовим лідером за якістю комплектуючих для побутових та комерційних систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. У комплектації фільтра застосовуються ДВІ оригінальні американські мембрани FILMTEC™ по 500GPD (500 галон на добу). Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів.

Дві мембрани з'єднані послідовно. Така схема підключення мембран дозволяє істотно збільшити ККД фільтра і знизити об'єм води, що зливається в каналізацію.

Підвищуюча помпа. Для коректної роботи систем зворотного осмосу необхідний тиск не нижче 2,8 бар. Дана модель комплектується бустерною помпою, що підвищує, яка забезпечує задані розрахункові показники роботи фільтра навіть при низькому і нестабільному тиску водопроводу. Для складання системи використовується помпа та допоміжні датчики найвищої якості. Помпа та датчики зібрані на загальному кронштейні з іншими компонентами системи, що забезпечує гармонійний зовнішній вигляд та мінімізує вібрації через роботу помпи.

Вхідний електромагнітний клапан. У конструкції даної моделі передбачено електромагнітний соленоїд. Такий соленоїд повністю виключає злив води в дренаж після накопичення бака та зупинки помпи.

Манометри. На передній панелі фільтра розташовано два манометри. Один манометр відображає ступінь забруднення попереднього картриджа, а другий ступінь забруднення зворотньоосмотичних мембран.

Технічні характеристики:

Тип з'єднань - Quick 3/8’’

Типорозмір префільтрів - Вig Blue 10 "

Температура води  - +5 до +30°С

Тиск води на вході – 1 – 4 Бар

Габарити - У 445 х Ш 380 х Г 480 мм.

Живлення – 220 V 50Hz;

Споживана потужність – 250 Вт.

Комплектація:

1. Зворотноосмотична система з картриджами та мембранами

2. Трійник для підключення до водопроводу (1/2''PH - 1/2'' PB - 1/4''PB)

3. Кульовий кран подачі води (1/4'' PH - 3/8'' компресійний фітінг)

4. Сполучна трубка 3/8" - 5 м

5. Ключ для корпусів фільтра

6. Ключ для корпусів мембран

7. Дренажний хомут

8. Інструкція-гарантійний талон

Купуючи фільтр у нас, Ви можете доповнити або повністю поміняти його комплектацію зі збереженням гарантії.Продуктивність
150 л. за годину / 3600 л. на добу
Типорозмір колб
універсальні ВB10"
Об'єм накопичувального бака
без бака


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua