Осмос Ecosoft RObust

Номер: 0888
Под заказ через 3 дня
1грн

Система зворотного осмосу високої продуктивності - 1140 л/добу або 48 л/год.


Система зворотного осмосу високої продуктивності Ecosoft RObust (1140 л/добу або 48 л/год)

Принцип роботи фільтра заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення ви можете, відкривши відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Ecosoft RObust має чотири ступені фільтрації

Перший ступінь - картридж тонкого механічного очищенняКПВ 2510 із спіненого пористого поліпропіленового волокна затримує всі зважені частинки, іржу, пісок та інші механічні домішки розмір яких перевищує 5 мікрон.

Другий ступінь - картридж ЕКОСОФТ Чиста вода КУДХ видаляє з води механічні домішки, хлор , органічні та хлоорганічні речовини, пестициди, діоксини, хлороформ, покращує смак і запах питної води. До складу входить ефективне активоване вугілля найвищої якості від провідного світового виробника - Calgon Carbon Corporation (США).

Третій ОСНОВНИЙ ступінь - ТРИ зворотноосмотичні мембрани < a href="https://aqua-climate.com.ua/shop/product/membrana_filmtec_tw30-1812-100" target="_blank"> < b>Filmtec TW30-1812-100 (Dow, США) бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді та перевищують за розміром молекулу H2O. Під впливом тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, причому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить на фінішне очищення.

Четвертий ступінь - картридж СТО з висококласним активованим вугіллям із шкаралупи кокосового горіха. Виконує фінішне очищення: адсорбує розчинені у воді гази, коригує смак та запах очищеної води.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з високоякісного харчового пластику на власному виробництві. Всі колби білого кольору і мають одне кільце ущільнювача. Типорозмір колб стандартний - Slim Line 10", що дозволяє застосовувати будь-які картриджі, як фірмові, так і інших виробників.

Корпус фільтра сталевий, пофарбований емаллю. Конструкція кронштейна дозволяє не підвішувати фільтр до стіни, а просто поставити на підлогу. Елементи підключення фільтра розташовані на задній стінці кронштейна і мають поворотний механізм. Ці інновації суттєво полегшують монтаж фільтра та підвищують його мобільність.

Накопичувальний бак. Система НЕ комплектується накопичувальним баком. Відповідний накопичувальний бак можна підібрати в відповідний розділ, виходячи з Ваших індивідуальних потреб.

Краник чистої води. Фільтр комплектується краном у класичному стилі з надійною керамічною кран-буксою.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються в англійської компанії John Guest. Компанія John Guest є винахідником з'єднань типу Spidfit і багато років залишається незмінним світовим лідером за якістю комплектуючих для побутових та комерційних систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. У комплектації фільтра застосовуються ТРИ оригінальні американські мембрани FILMTEC™ по 100GPD (100 галон на добу). Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів.

Дві мембрани з'єднані паралельно, а третя підключена на скидання пермеату перших двох. Така схема підключення мембран дозволяє істотно збільшити ККД фільтра і знизити об'єм води, що зливається в каналізацію.

Підвищуюча помпа. Для коректної роботи систем зворотного осмосу необхідний тиск не нижче 2,8 бар. Ця модель комплектується підвищує бустерною помпою WE-P 6010, яка забезпечує задані розрахункові показники роботи фільтра навіть за низького та нестабільного тиску водопроводу. Для складання системи використовується тайванська помпа та допоміжні датчики найвищої якості. Помпа та датчики зібрані на загальному кронштейні з іншими компонентами системи, що забезпечує гармонійний зовнішній вигляд та мінімізує вібрації через роботу помпи.

Вхідний електромагнітний клапан. У конструкції даної моделі передбачено електромагнітний соленоїд. Такий соленоїд повністю виключає злив води в дренаж після накопичення бака та зупинки помпи.

Манометри. На передній панелі фільтра розташовано два манометри. Один манометр відображає ступінь забруднення попередніх картриджів, а другий ступінь забруднення зворотньоосмотичних мембран.

Технічні характеристики:

Тип з'єднань - Quick 3/8’’

Типорозмір префільтрів -  Slim Line 10"

Температура води  - +5 до +30°С

Тиск води на вході – 1 – 4 Бар

Габарити - У 4000 х Ш 400 х Г 250 мм.

Живлення – 220 V 50Hz;

Споживана потужність – 80 Вт.

Комплектація:

1. Зворотноосмотична система з картриджами та мембранами.

2. Трійник для підключення до водопроводу (1/2''PH - 1/2'' PB - 1/4''PB)

3. Кульовий кран подачі води (1/4'' PH - 3/8'' компресійний фітінг)

4. Сполучна трубка 3/8 - 5 м

5. Ключ для корпусів фільтра.

6. Ключ для корпусів мембран.

7. Дренажний хомут.

8. Інструкція-гарантійний талон.

Купуючи фільтр у нас, Ви можете доповнити або повністю поміняти його комплектацію зі збереженням гарантії.Продуктивність
48 л. за годину / 1140 л. на добу
Типорозмір колб
універсальні SL10"
Об'єм накопичувального бака
без бака


Достаточно качественная очистка воды! Очень рад грамотной консультации и бесплатной установке по Киеву. Хорошая цена, вполне подходит по качеству. Всё быстро установили и объяснили, спасибо!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua