Осмос Aqualine RO-5 P МТ12

Номер: 0809
Под заказ через 2 дня
1грн

Модель з підвищувальною помпою, прозорою першою колбою, мембраною збільшеної продуктивності, баком на 8 літрів і краником для чистої води в класичному стилі.


Система очищення води зворотний осмос Aqualine RO-5 P MT-12 - модель збільшеної продуктивності з помповим комплектом

Принцип роботи фільтру заснований на природному явищі зворотного осмосу. На сьогодні це найдосконаліший спосіб очищення води в домашніх умовах. Більш детально дізнатися про цю технологію очищення Ви можете, відкривши відповідну статтю.

Система зворотного осмосу Aqualine RO-5 P має п'ять ступенів фільтрації

Перший ступінь картридж попереднього механічного очищення PP-5 (матеріал спінений поліпропілен), призначений для видалення механічних частинок та домішок, розмір яких перевищує 5 мкм (мікрон).

Другий ступінь – брикетоване пресоване вугілля CTO видаляє більшість органічних сполук. Картридж виготовлений із високоякісного спресованого кокосового вугілля. Має здатність утримувати частинки, що перевищують за розміром 5 мкм. Використання цього фільтру покращує смак та запах води.

Третій ступінь – картридж механічного очищення PP-1 (матеріал спінений поліпропілен). Доочищення води від механічних домішок, розмір яких перевищує 1 мкм. Уловлює вугільний пил із картриджу з брикетованим вугіллям.

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів робляють раз на 4-6 місяців, в залежності від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтру.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь зворотноосмотична мембрана – бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді і перевищують за розміром молекулу H2O. Під дією тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, при чому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить у гідропневматичний бак, де зберігається під тиском доти, доки вона не знадобиться споживачеві.

Заміну мембрани проводять раз на 24-36 місяців, по мірі зниження швидкості фільтрації або погіршення якості очищення.

П'ятий ступінь  картридж-постфільтр GAC-1L. Виготовлений із висококласного активованого вугілля зі шкаралупи кокосового горіха. Коригує смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий, трохи солодкуватий присмак.

Ресурс картриджа до 2000 літрів. Обов'язкову заміну роблять раз на 12 місяців.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з якісного харчового пластику на власному виробництві. Перша прозора колба дає можливість спостерігати за ступенем забруднення поліпропіленового картриджа. Інші колби з білого пластику. Всі колби мають поздовжні ребра жорсткості та ДВА! кільця ущільнювачів, що істотно збільшує їх міцність і знижує ймовірність протікання. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі, як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтру сталевий, товстий, пофарбований емаллю. Кронштейн має високу міцність на кручення.

Накопичувальний бак. Система комплектується залізним баком зменшеного об'єму на 8 літрів чистої води. Такого баку достатньо для сімей із 3-4 осіб,із середнім споживанням чистої води.

Краник чистої води. Фільтр комплектується краном у класичному стилі з надійною керамічною кран-буксою.

Сполучні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у тайванської компанії Organic. Компанія Organic має всі міжнародні сертифікати та входить до п'ятірки світових лідерів за якістю комплектуючих для побутових систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана.

Для комплектації фільтру застосовується мембрана Aqualine, яка виготовлена на замовлення на заводі Vontron. Компанія Vontron спеціалізується на виробництві мембранних елементів побутового та промислового призначення з найкращих американських матеріалів. Варто відзначити те, що застосовувана мембрана має збільшену добову продуктивність до 75 GPD, на відміну від найпоширеніших мембран продуктивністю 50 GPD. Це суттєво важливо для великих сімей, невеликих офісів та кафе-барів з підвищеним споживанням чистої води.

Підвищувальна помпа. Для коректної роботи систем зворотного осмосу необхідний тиск не нижче 2,8 бар. Ця модель комплектується підвищувальною бустерною помпою, яка забезпечує стабільну роботу фільтру при недостатньому тиску водопроводу. Для складання системи використовується тайванська помпа та допоміжні датчики. Помпа та датчики зібрані на окремому металевому кронштейні та кріпляться збоку основної системи.

Для роботи підвищувальної помпи необхідне електричне живлення 220-240 В, 50гц.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 75 (285)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 12

Рекомендована температура води, що подається, °C – від +5 до +35

Гарантійний робочий тиск, бар - 2,8 - 6*

Напруга живлення помпи - 220-240 В, 50гц

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 460 х 460 х 145

Розміри накопичувального баку, висота х діаметр, мм - 350 х 230

Корисний об'єм накопичувального баку, л - 8

Виробництво – Aqualine (Тайвань)

Гарантія – 12 місяців

*Увага! Максимальний робочий тиск води для цього фільтру - 6 атм.

Для захисту фільтру від перевищення тиску та гідроударів наполегливо рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.

Комплектація

1. Зворотноосмотична система з картриджами та мембраною

2. Кран подачі очищеної води Standard з монтажним комплектом

4. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2")

5. Шаровий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4")

6. Ключ для колб фільтра

7. Накопичувальний сталевий бак на 8 л. чистої води

8. Шаровий вентиль на бак

9. Дренажний хомут

10. Інструкція, гарантійний талон

Купуючи фільтр у нас, Ви можете замінити кран, що входить в комплект поставки, на будь-який з нашого асортименту.Кількість щаблів очищення
5 – базова модель
Підвищуюча помпа
з помпою
Кран чистої води
одинарний "класика"
Об'єм накопичувального бака
до 8 л. чистої води
Продуктивність
75 GPD/285 л. на добу
Конструкція фільтра
стандартна
Типорозмір колб
універсальні SL10"


Більше 3х років очищаємо воду саме через цей фільтр. Повністю задоволені його роботою. Картриджі міняємо згідно регламенту, то ж все гуд!!))
Аква-Клімат
07 Травня 2024 09:02
Дуже приємно отримати Ваш позитивний відгук! Раді, що Ви обрали саме нас та залишаєтесь з нами вже багато років!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua