Осмос Аквафор DWM-101S Моріон

Номер: 0078
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Інноваційна компактна модель з мінералізатором, швидкознімними картриджами та стильним краном для чистої води.

Безкоштовна установка, або знижка на установку для інших міст.


Система зворотного осмосу Аквафор DWM-101S Моріон

Це інноваційна компактна модель з мінералізатором та швидкознімними картриджами.

Система зворотного осмосу Аквафор Осмо Моріон М має чотири ступені фільтрації

Перший ступінь - блок-модуль Аквафор К5. У корпусі модуля встановлено поліпропіленовий картридж пористістю 5 мкм. Призначений для очищення холодної води від механічних домішок і має високу стійкість до впливу бактерій та хімікатів. Особливо потрібне використання передфільтрів у районах із застарілими комунікаціями, де існують підвищені вмісти нерозчинних частинок у воді.

Заміну даного модуля слід проводити раз на 2-4 місяці в міру його забруднення.

Другий ступінь - змінний модуль Аквафор К2. Завдяки оптимальному співвідношенню порошкоподібних та волокнистих сорбентів ефективно видаляє активний хлор, іони важких металів та органічні речовини. Виготовлений за технологією карбонблок і є фільтруючою матрицею з підвищеним вмістом активованого кокосового вугілля та іонообмінного волокна Аквален. Містить як бактерицид кластерне мікрокристалічне срібло. Глибоке сорбційне доочищення питної води. Нерозчинні механічні домішки розміром понад 3 мікрони залишаються всередині змінного модуля. Заміну даного модуля слід проводити раз на 4-6 місяців.

Третій, ОСНОВНИЙ ступінь - змінний  мембранний модуль Аквафор K-50S за рахунок дуже маленького розміру пор мембрани, на молекулярному рівні, очищає воду від вірусів та бактерій, пропускаючи лише молекули води. Мембрана розміщена у нерозбірному корпусі, який має два виходи: вихід очищеної води та вихід дренажної води. Через обмежувач потоку дренажна вода йде в каналізацію, а очищена вода надходить у накопичувальний бак.

Заміну даного модуля слід проводити раз на 1,5-2 роки в міру зниження швидкості фільтрації або якості очищення води.

Четвертий ступінь - змінний модуль Аквафор К7М . Ефективно та повністю видаляє навіть мікрокількості шкідливих домішок, у тому числі активного хлору, важких металів та органічних речовин. Ефективно фільтрує нерозчинні домішки до 0,8 мікрон. Виготовлений за технологією карбон-блок і є надщільним мікропористим фільтруючим середовищем зі збільшеним вмістом мікродисперсного активованого кокосового вугілля. Містить як бактерицид кластерне мікрокристалічне срібло. Додатково насичує воду корисними для організму мінералами та надає їй приємного смаку.

Заміну даного модуля слід проводити раз на рік.

Особливості конструкції та комплектації системи

Фільтр має оригінальну запатентовану конструкцію колектора (куди вставляються змінні модулі) з використанням нової концепції "блок-модуль”. На колекторі є різнокольорові кнопки фіксаторів змінних блок-модулів: Вся автоматика фільтра прихована під пластиковою кришкою, що легко знімається, якою поктит верхній колектор.

Завдяки такій конструкції досягнуто компактності і простоти самостійного обслуговування фільтра Аквафор Моріон.

- Щоб зняти картридж, тепер не потрібно ні зусиль, ні спеціального інструменту. Просто натисніть і поверніть модуль легким рухом руки.

- Щоб встановити картридж - вставте його в колектор і поверніть до клацання.
- При заміні модуля Ви не тільки замінюєте фільтруюче середовище, а й частково оновлюєте корпус водоочисника. Це забезпечує захист від розмноження бактерій на внутрішніх елементах корпусу фільтра.

Накопичувальний бак. У цій моделі використовується вбудований накопичувальний бак на 5 літрів чистої води, що має оригінальну запатентовану конструкцію. На відміну від стандартних накопичувальних баків, бак системи Осмо Моріон не має відсіку зі стисненим повітрям. У цьому баку для виштовхування накопиченої чистої води використовується вхідний тиск водопровідної мережі. Також, виключивши відсік стисненого повітря, було зменшено опір при надходженні відфільтрованої води накопичувальну ємність. Це дозволяє системі працювати при нижчому вхідному тиску (1,8 бар), що дозволяє відмовитися від додаткового обладнання, такого як помповий комплект для підвищення тиску.

Краник чистої води. Система комплектується надійним одноконтурним краном з керамічною кран-буксою у стилі Модерн (Хай-Тек).

Зворотноосмотична мембрана. Для виробництва оригінального мембранного модуля компанія Аквафор закуповує мембрани ТМ Vontron зі стандартною швидкістю фільтрації 50 GPD. Китайська компанія Vontron спеціалізується на виробництві мембранних елементів для промислових та побутових фільтраційних установок і має все міжнародні сертифікати та висновки.

Технічні характеристики системи

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 50 (190)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 8

Рекомендована температура води, що подається, °C – від +4 до +40

Гарантійний робочий тиск, бар - 1,8 - 6*

Типорозмір колб - фірмовий блок-модуль

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 420 х 190 х 370

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 5

Виробництво – Аквафор (Росія, м. Санкт-Петербург)

Гарантія – 12 місяців

*Увага! Максимальний гарантійний тиск води для цього фільтра - 6 бар.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску .

При тиску у водопровідній мережі менше 1,8 бар систему необхідно оснащувати підвищуючим насосом.

Комплектація

1. Назад осмотична система з блок-модулями

2. Кран подачі очищеної води Модерн з настановним комплектом (приклад)

3. Вузол підключення до водопроводу (ВР 1/2" - J 1/4" - НР 1/2")(приклад)i>

4. Дренажний хомут

5. Набір кольорових з'єднувальних трубок (3шт.)

6. Промивна заглушка

7. Інструкція-гарантійний талонКількість щаблів очищення
5 – з мінералізацією
Підвищуюча помпа
без помпи
Кран чистої води
одинарний "модерн"
Об'єм накопичувального бака
до 5 л. чистої води
Продуктивність
50 GPD/190 л. на добу
Конструкція фільтра
компактна
Типорозмір колб
фірмові модулі


Протекает вода из под крышки фильтра. Что делать подскажите.
Дорогие сотрудники Аква-климат, поздравляю с Новым Годом!! К новому году сделал себе подарок и приобрел катридж аквафор и сменные модули к водоочестителю аквафор морион осмо. Остался очень доволен!!! Доставку сделали вовремя, катриджи работают замечательно!!!! Спасибо большое менеджарам, которые предоставили необходимую информацию и помогли сделать выбор!!!
Нам всё понравилось, спасибо. Доставка быстрая и бесплатная, и установка тоже. Вода теперь намного вкуснее, сам фильтр хорошо под мойкой поместился, много места не занимает, сделан в России, не китай, что тоже огромный плюс
Согласна с предыдущим отзывом, картриджи дорогие. У нас после ремонта труб в доме полетели первые два картриджа - забились так, что вода не шла, хотя и месяца не прошло, как поменяли. Так что накладно получается, вот такой один, но значительный минус. В остальном всё ок, воды отличная, сам фильтр красивый и компактный, кран на мойку хорошего качества. Плюс сервис отличный.
Мы поставили такой фильтр дома. В общем довольны качеством очистки, и качеством самой системы. Плюсы: компактный, добротно сделан, удобный в использовании, отличное качество воды, работает при н6изком давлении в водопроводе. Минусы: дорогие сменные картриджи, нельзя заменить другими. Если бы не дефицит места на кухне взяли бы другой. Компактность и отличный внешний вид были решающими моментами.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua