Антинакипні фільтри для захисту побутової техніки СВОД-АС

Унікальна технологія СВОД-АС в першу чергу призначена для запобігання відкладенням накипу. Крім того, фільтри на основі такої технології запобігають корозії та знижують вміст у воді важких металів, хлору та сірководню.

Такі фільтри застосовуються для ефективного захисту водонагрівальних елементів (ТЕН, теплообмінник) різної побутової техніки, такої як: електричні нагрівачі води та накопичувальні бойлери, газові котли та колонки, посудомийні та пральні машинки, і т.д.

Як це працює

Наповнювач фільтрів серії СВОД-АС є спеціальні гранули (іонообмінна смола), всередині яких утримується унікальний протинакипний реагент харчового класу. Протинакипний реагент, потрапляючи в воду, що обробляється, бомбардує молекули карбонату кальцію, змінюючи структуру їх кристалічної решітки, завдяки чому інгібує процес утворення накипу.

Простими словами, реагент впливає на солі жорсткості таким чином, що вони залишаються в розчиненому стані і більше не утворюють твердих відкладень на нагрівальних елементах побутової техніки.

При цьому хімічний склад води практично не змінюється. Вода після фільтру зберігає свої властивості і залишається відповідно до ГОСТу "Вода питна". Така вода абсолютно безпечна для природи та здоров'я. Оброблена вода може використовуватися для побутового призначення та гігієни людини.

Інноваційні фільтри СВОД-АС вигідно відрізняються від основних способів боротьби з відкладеннями накипу, таких як традиційні поліфосфатні фільтри та іонообмінні установки пом'якшення води. span>

Вибрати та купити відповідний фільтр СВОД-АС ви можете перейшовши в спеціальний розділ нашого каталогу, або зателефонувавши нам на будь-який телефон, вказаний на сайті.

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua