Настільний фільтр AquaKut FN-3

Номер: 0009
Под заказ через 3 дня
1 890грн

Потрійний, вільний, кухонний фільтр для очищення питної води з окремим краном для чистої води.

Має 2 режими перемикання насадки на змішувачі (через фільтр і повз фільтр).


Настільний фільтр для очищення води AquaKut (Аквакут) FN-3 - трьохколбова модель.

Потрійний, вільний, кухонний фільтр для очищення питної води з окремим краном для чистої води.

Має 2 режими перемикання насадки на крані (через фільтр і повз фільтр) .

У фільтрі встановлено комплект картриджів AquaKut №2, який забезпечує три стадії фільтрації:

перша стадія - картридж AquaKut FCPP5. Картридж виконаний із спіненого поліпропілену високої густини. Призначений для очищення води від піску, іржі та інших нерозчинних хімічних сполук розміром понад 5 мікронів. Строк служби 3-6 місяців;

друга стадія - картридж AquaKut FCCA. Картридж виконаний з активованого гранульованого вугілля. Призначений для очищення від хлору, органічних сполук, що містять хлор, пестицидів, гербіцидів тощо. Термін служби - 3-6 місяців;

третя стадія - картридж AquaKut FCCBL . Виготовлений із високоякісного спресованого активованого вугілля. Забезпечує очищення води від вільного хлору, органічних забруднень, хлорорганічних сполук, пестицидів, фенолу, бензолу. Термін служби 3-6 місяців.

ключа, який входить до комплекту фільтра.

Використання цього фільтра покращує смак і запах води.

Технічні характеристики:

Швидкість фільтрації –2,0 – 2,5 л/хв

Температура води  - +4 до +40°С

Робочий тиск – 1 – 6 бар

Габарити - 340 мм х Ш 400 х Г 135мм

Ресурс картриджів -  9000 л

Примітки

Всі фільтри, що вільно стоять, прикріплюються безпосередньо до кухонного крана, рекомендується для тих хто не хоче врізати фільтр у систему водопроводу.

Має перевагу над глечиками в невисокій ціні самого фільтра і картриджа, і вищим ресурсом, а також різними варіаціями виконання картриджів. Це означає, що ви зможете підібрати різні за ступенем очищення змінні елементи, залежно від того, з якою проблемою необхідно впоратися.Конструкція фільтра
стандартна
Типорозмір колб
універсальні SL10"
Місце встановлення
настільний фільтр
Кількість щаблів очищення
3


брала фильтр в этом интернет-магазине, очень осталась довольна и магазином и фильтром. Устанавливала и подключала сама, поэтому соглашусь, что удобно монтировать, ничего сверлить не нужно. Также правильно пишут что ключ нужно брать дополнительно, т.к. в комплекте ключ из тонкого пластика и сломался у меня тоже быстро, и переходник пластиковый тоже не удобный, лично я заказывала в токарной мастерской с более длинной резьбой. Пользуюсь уже 4 года, очень нравится, очень удобны прозрачные колбы, видно когда загрязняются картриджи)))
Советую сразу брать ещё один ключ для колбы, тот который шёл в комплекте сразу же сломался, усилий особых даже не прикладывал, очень плохой пластик.., для кранов с внутренней резьбой нужен переходник. Слишком короткий шланг от крана к фильтру, пришлось отдельно покупать метровой длины.
Даже не думал, что смогу найти такой фильтр, чтоб и ступеней фильтрации было достаточно и ничего сверлить и монтировать не пришлось. Отличный аппарат!))) Спасибо!
Даже не думал, что смогу найти такой фильтр, чтоб и ступеней фильтрации было достаточно и ничего сверлить и монтировать не пришлось. Отличный аппарат!))) Спасибо!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0351
383грн
Немає в наявност
Антибактеріальний набір картриджів попереднього очищення для систем зворотного осмосу. Підходить для НЕхлорованої води зі свердловини, або міського водопроводу.
Код: 0348
395грн
Універсальний набір картриджів для потрійних проточних фільтрів та систем зворотного осмосу. Підходить для хлорованої води з міського водопроводу.

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua