Набір Raifil Silver

Номер: 0359
В наявності
600грн

Набір з трьох фільтрів оброблених сріблом для водопровідної води з великим вмістом хлору


Набір картриджів Raifil Silver

Підходить для проточних фільтрів різних виробників зі стандартними колбами типорозміру SL10"

Рекомендується використовувати в системах зворотного осмосу як префільтри, а також 3-5х ступінчасті фільтри під мийку, для очищення водопровідної води з великим вмістом хлору.

Склад набору

SC-10-10 - картридж виконаний зі спіненого поліпропілену високої щільності. Призначений для очищення води від піску, іржі та інших нерозчинних сполук розміром понад 10 мкм (мікрон).

UDF-10C+Ag - картридж містить гранульоване активоване вугілля шкаралупи кокосових горіхів оброблений іонами срібла. Вугілля видаляє хлор та його сполуки, органічні речовини, пестициди, бензоли, а іони срібла вбивають бактерії та запобігають утворенню слизу на гранулах вугілля. Картридж покращує смак і запах води.

CBC-10-10(Ag) - картридж виготовлений з високоякісного спресованого кокосового вугілля з додаванням іонів срібла. Вугілля видаляє вільний хлор, органічні забруднення, хлорорганічні сполуки, пестициди, фенол, бензол і іони срібла вбивають бактерії і запобігають утворенню слизу на гранулах вугілля. Пориста структура картриджа дозволяє утримувати нерозчинні частинки, що перевищують за розміром 10 мкм. Картридж додатково коригує смак і запах води.

Технічні характеристики:

Ресурс, літрів/місяць – 6000/3-6 *

Температура води, С – +2 до +43

Габаритні розміри картриджів, дюйм - 10 х 2 1/2 **

* фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води, але не більше 12 місяців, незалежно від обсягу очищеної води.

** підходить до корпусів інших виробників аналогічного типорозміруКількість картриджів
3
Властивості набору
видалення хлору


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua