Корпус Аквафор Вікінг Міді

Номер: 0124
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Залізний корпус магістрального фільтра для холодної та гарячої води Аквафор Вікінг Міді - з колбою з нержавіючої сталі, підключення "американка" - 3/4"


Корпус магістрального фільтру з нержавіючої сталі для очищення холодної та гарячої води Аквафор Вікінг Міді, підключення типу "американка" - 3/4"

Призначення:

Корпус Аквафор Вікінг Міді встановлюються на вході водопровідної магістралі в квартиру або інших об'єктах. Універсальний корпус з нержавіючої сталі дозволяє використовувати фільтр як для холодної, так і гарячої води, і очищати воду у всьому будинку від механічних домішок, хлору, органічних речовин, важких металів. Завдяки високій продуктивності та великому ресурсу, фільтр може використовуватися не тільки в квартирах та заміських будинках, а й у дитячих садках, школах та кафе – у будь-якому місці, де необхідно отримати багато дійсно чистої води.

Особливості:

Корпуси Аквафор Вікінг Міді виготовлені з харчової нержавіючої сталі. Швидкороз'ємне підключення типу "американка" забезпечує мінімальні зусилля при установці фільтра та заміні модуля, що фільтрує.

Універсальна система очищення води Аквафор Вікінг Міді вбудовується у водопровід на вході в квартиру. Фільтр багатоцільового використання: магістральний фільтр для очищення холодної та гарячої води, високоякісний фільтр для душу. Аквафор Вікінг – це єдиний магістральний фільтр, який здатний очищати воду не лише від механічних домішок, а й від активного хлору, іонів важких металів, органічних речовин.

Змінні фільтруючі модулі для фільтра Аквафор Вікінг - найбільші з карбонблоку, що випускаються за технологією, і містять на 35% більше сорбенту, ніж змінні модулі до "Big Blue". Використовується двоступінчастий змінний модуль із двох коаксіально розташованих карбонблоків. Зовнішній шар модуля, що фільтрує, з розміром пор 20 мікрон виготовлений з суміші активованого гранульованого вугілля і сорбційно-активного хелатного волокна Аквален і відрізняється підвищеною грязеємністю в порівнянні з будь-якими світовими аналогами. Внутрішній фільтруючий шар модуля - надщільний карбонблок пористістю 5 мікрон затримує навіть найдрібніші домішки.

Залежно від мети застосування фільтра існує три види картриджів: Аквафор В505-13 для холодної води, Аквафор В505-14 для гарячої води та Аквафор В150 Міді для отримання питної води.

Технічні характеристики:

Продуктивність л/хв – 15

Розмір різьблення приєднання дюйм – 3/4

Робоча температура °С - +2 - +93

Робочий тиск бар – до 10

Габарити мм – 420 В х 180 Д

Комплект поставки:

Корпус у зборі

Два з'єднання типу "американка"

КронштейнПризначення корпусу
для гарячої води, для холодної води??
Матеріал колб
метал
Типорозмір корпусу
фірмовий
Діаметр різьблення підключення
3/4"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua