Корпус Аквафор Вікінг

Номер: 0128
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Залізний корпус магістрального фільтра для холодної та гарячої води Аквафор Вікінг - з колбою з нержавіючої сталі, підключення "американка" - 3/4"


Корпус магістрального фільтра з нержавіючої сталі для очищення холодної та гарячої води Аквафор Вікінг , підключення типу "американка" - 3/4"

Призначення:

Корпус Аквафор Вікінг встановлюються на вході водопровідної магістралі в квартиру або інших об'єктах. Універсальний корпус з нержавіючої сталі дозволяє використовувати фільтр як для холодної, так і гарячої води, і очищати воду у всьому будинку від механічних домішок, хлору, органічних речовин, важких металів. Завдяки високій продуктивності та великому ресурсу, фільтр може використовуватися не тільки в квартирах та заміських будинках, а й у дитячих садках, школах та кафе – у будь-якому місці, де необхідно отримати багато дійсно чистої води.

Особливості:

Корпуси Аквафор Вікінг виготовлені з харчової нержавіючої сталі. Швидкороз'ємне підключення типу "американка" забезпечує мінімальні зусилля при установці фільтра та заміні модуля, що фільтрує.

Універсальна система очищення води Аквафор Вікінг вбудовується у водопровід на вході в квартиру. Фільтр багатоцільового використання: магістральний фільтр для очищення холодної та гарячої води, високоякісний фільтр для душу. Аквафор Вікінг – це єдиний магістральний фільтр, який здатний очищати воду не лише від механічних домішок, а й від активного хлору, іонів важких металів, органічних речовин.

Змінні фільтруючі модулі для фільтра Аквафор Вікінг - найбільші з карбонблоку, що випускаються за технологією, і містять на 35% більше сорбенту, ніж змінні модулі до "Big Blue". Використовується двоступінчастий змінний модуль із двох коаксіально розташованих карбонблоків. Зовнішній шар модуля, що фільтрує, з розміром пор 20 мікрон виготовлений з суміші активованого гранульованого вугілля і сорбційно-активного хелатного волокна Аквален і відрізняється підвищеною грязеємністю в порівнянні з будь-якими світовими аналогами. Внутрішній фільтруючий шар модуля - надщільний карбонблок пористістю 5 мікрон затримує навіть найдрібніші домішки.

Залежно від мети застосування фільтра існує три види картриджів: Аквафор В520-13 для холодної води, Аквафор В520-14 для гарячої води та Аквафор В150 Плюс для отримання питної води.

Технічні характеристики:

Продуктивність л/хв – 15

Розмір різьблення приєднання дюйм – 3/4

Робоча температура °С - +2 - +93

Робочий тиск бар – до 10

Габарити мм – 420 В х 180 Д

Комплект поставки:

Корпус у зборі

Два з'єднання типу "американка"

КронштейнПризначення корпусу
для гарячої води, для холодної води??
Матеріал колб
метал
Типорозмір корпусу
фірмовий
Діаметр різьблення підключення
3/4"


Очень удачный вариант, на даче поставил для душа, а дома два - на холодную и горячую воду. Сравнительно с остальными магистральными вещь конечно не дешёвая, НО зато в итоге вода не только от механики очищена, а и от хлора, тяжёлых металлов, бензолов всяких и проч., то есть моемся мы теперь чистой водой, а то на хлорку аллергия уже!!! Плюс ко всему корпус из нержавейки, вот это действительно вещь на года. А ресурс картриджей очень от качества воды зависит,по счётчику засекал, на даче картридж заявленный ресурс держит (плюс-минус пару тысяч литров), а в квартире - ну ни как больше 18000 на холодную!
колбы - сталь отличного качества, простое подключение. несколько вариантов картриджей, для питьевой не рискнул, взял для холодной и гарячей, очень заментно сразу результат - фильтры около месяца используются, раньше за две недели вся раковина и ванна с рыжим налётом были, теперь всё ок. цена высокая, но учитывая что вода по всему дому очищенная, то нормально. ресурс вроде высокий. ну это ещё посмотрим. пока всем доволен. магазину плюс за быструю доставку и скидку!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua