Корпус Aquafilter FHPRS-L

Номер: 0131
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Корпус магістрального фільтра для холодної води Slim Line 20" Aquafilter FHPRC-L - прозорий корпус, різьблення для підключення - 3/4".


Корпус магістрального фільтра для очищення холодної води Aquafilter (Аквафільтр) Big Blue 20- Slim FHPRC-L прозорий корпус, підключення - 3/4".

Призначення:

Фільтр Aquafilter FHPRC-L використовується для очищення холодної води в будинках та квартирах з невеликим та середнім водоспоживанням. Корпус Slim Line 20" зручний в експлуатації при обмеженому просторі, він менший за габаритами ніж стандартний Big Blue 20".

Корпус фільтра вбудовується в магістраль холодного водопостачання. Такий корпус із встановленим поліпропіленовим картриджем очистить воду від нерозчинних домішок та опадів (піску та іржі), практично не знижуючи тиск водопроводу.

Одна колба < span style="font-size: small;">Slim Line 20" рівноцінна за витратою води двом корпусам типорозміру Slim Line 10". Для корпусу Aquafilter FHPRC-L передбачено великий спектр картриджів. Також в колбу можна встановити два звичайних картриджа типорозміру Slim Line 10" , з'єднавши їх між собою за допомогою спеціального перлятора.

Особливості:

Колби Aquafilter FHPRC-L виготовлені з міцного поліпропілену, що володіє надійністю та довговічністю. Мають підвищену стійкість до різних агресивних середовищ. Корпус фільтра складається з 2-х основних частин: чорна кришка з пластиковим різьбленням 3/4", прозора колба з товстим кільцем ущільнювача. : small;">FHPR-L передбачений клапан для видалення повітря після заміни картриджа. Прозорий корпус дозволяє спостерігати за процесом фільтрації та візуально оцінювати ступінь забруднення картриджа.

Технічні характеристики:

Продуктивність л/хв – 30-50

Розмір різьблення приєднання дюйм – 3/4

Робоча температура °С - +2 - +45

Робочий тиск бар – до 5*

Габарити, висота х діаметр, мм – 580 х 134

*Увага! Максимальний робочий тиск води для цього фільтра - 5 бар.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів настійно рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.

Комплект поставки:

Тільки корпус.Призначення корпусу
для холодної води??
Матеріал колб
прозорий пластик
Типорозмір корпусу
Slim Line 20"
Діаметр різьблення підключення
3/4"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua