Корпус Aquafilter FHPR-L

Номер: 0130
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Корпус магістрального фільтра для холодної води Slim Line 20" Aquafilter FHPR-L - з двох елементів, різьблення для підключення - 3/4".


Корпус магістрального фільтра Slim Line 20" для очищення холодної води Aquafilter (Аквафільтр) FHPR-L з двох елементів, підключення - 3/4"

Призначення:

Фільтр Aquafilter FHPR-L використовується для очищення холодної води в будинках і квартирах з невеликим і середнім водоспоживанням. Корпус Slim Line 20" зручний в експлуатації при обмеженому просторі, він менший за габаритами ніж великий корпус Big Blue 20".

Корпус фільтра вбудовується в магістраль холодного водопостачання. Такий корпус із встановленим поліпропіленовим картриджем очистить воду від нерозчинних домішок та опадів (піску та іржі), практично не знижуючи тиск водопроводу. Встановивши в корпус спеціальний картридж, можна ефективно відфільтровувати воду від широкого спектру забруднень на весь водопровід будинку.

Одна колба Slim Line 20" рівноцінна за витратою води двом корпусам типорозміру Slim Line 10" . Для корпусу Aquafilter FHPR-L передбачений великий спектр картриджів. Також в колбу Slim Line 20" можна встановити два звичайні картриджі типорозміру Slim Line 10", з'єднавши їх між собою за допомогою спеціального перлятора.

Особливості:

Колби Aquafilter FHPR-L виготовлені з міцного поліпропілену, що має надійність і довговічність. Мають підвищену стійкість до різних агресивних середовищ. Корпус фільтра складається з 2-х основних частин: чорна кришка з пластиковим різьбленням 3/4", блакитна колба з товстим кільцем ущільнювача. : small;">FHPR-L передбачений клапан для видалення повітря після заміни картриджа.

Технічні характеристики:

Продуктивність л/хв – 30-50

Розмір різьблення приєднання дюйм – 3/4

Робоча температура °С - +2 - +45

Робочий тиск бар – до 6*

Габарити мм – 580 В х 134 Д

*Увага! Максимальний робочий тиск води для цього фільтра - 6 бар.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів настійно рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.

Комплект поставки:

Тільки корпусПризначення корпусу
для холодної води??
Матеріал колб
прозорий пластик
Типорозмір корпусу
Slim Line 20"
Діаметр різьблення підключення
3/4"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua