Комплект картриджів Наша Вода РВ-3 №5

Номер: 0369
Нет в наличии
Знятий з виробництва

Дивіться аналогічний комплект Ecosoft Тріо Покращений


Комплект картриджів Наша Вода Кринична Вода 3 №5 для потрійних проточних фільтрів з колбами типорозміру SL 10"

Комплект складається з картриджів з комбінованим завантаженням EcomixD – «Джерельна вода» №4, «Джерельна вода» №5 і картриджа із спресованого вугілля. Ідеально підходить для ефективного очищення води від хлору, хлорорганічних сполук, заліза, органічних домішок; для коригування смаку, кольору та запаху води. У картриджі збільшений обсяг компонента, що пом'якшує воду і знижує мінералізацію, що дозволяє ефективно використовувати його навіть для води з підвищеною жорсткістю. Максимальний ресурс.

Застосовується для фільтрів «Кринична Вода 3» та інших триколбових фільтрів під мийку.

Матеріал EcomixD — спеціально розроблена унікальна фільтруюча суміш високоефективних сорбентів природного та синтетичного походження. Різне співвідношення компонентів матеріалу EcomixD в картриджах дозволить зробити раціональний вибір компонента, що фільтрує, залежно від якості води.

Картридж «Джерельна вода» № 4 містить суміш EcomixD37 — для жорсткої води з підвищеним вмістом солей; картридж «Джерельна вода» №5 – суміш EcomixD531, що застосовується для води з високим вмістом заліза та органіки.

 Три ступені очищення:

1. Картридж «Джерельна вода» №4 проводить комплексне очищення.

- активоване вугілля адсорбує колоїдні домішки та видаляє великі молекули органічних речовин;

- високопористе кокосове активоване вугілля очищає воду від розчиненого хлору, хлорорганічних сполук – це токсичні сполуки, які утворюються при хлоруванні води;

- збільшений обсяг іонообмінної смоли знижує мінералізацію та жорсткість води (видаляє гідрокарбонати кальцію та магнію), тим самим перешкоджаючи утворенню накипу. Видаляє іони важких та кольорових металів.

- дезінфікуючий матеріал з наночастинками срібла NanoAg+ — містить наночастки срібла, завдяки яким вода знезаражується і запобігає розвитку мікроорганізмів усередині картриджа. При цьому потрапляння частинок срібла до очищеної води абсолютно виключено.

2. Картридж «Джерельна вода» № 5  містить  додатковий сорбент для видалення заліза, органіки.

- активоване вугілля адсорбує колоїдні домішки та видаляє великі молекули органічних речовин;

- високопористе кокосове активоване вугілля очищає воду від розчиненого хлору, хлорорганічних сполук – це токсичні сполуки, які утворюються при хлоруванні води;

- збільшений обсяг іонообмінної смоли знижує мінералізацію та жорсткість води (видаляє гідрокарбонати кальцію та магнію), тим самим перешкоджаючи утворенню накипу. Видаляє іони важких та кольорових металів.

- дезінфікуючий матеріал з наночастинками срібла NanoAg+ - містить наночастки срібла, завдяки яким вода знезаражується і запобігає розвитку мікроорганізмів усередині картриджа. При цьому потрапляння частинок срібла до очищеної води абсолютно виключено.

- полімерний пористий сорбент  — очищає воду від заліза, іржі, шкідливих органічних речовин природного походження, фенолів та нафтопродуктів.p>

3. Картридж із спресованого вугілля. Проводить тонке доочищення – видаляє механічні домішки розміром 1 – 10 мікрон, залишки хлорорганічних сполук.

Комплект картриджів № 5 для фільтрів «Джерельна вода 3» застосовується для:

- очищення від механічних домішок до 1 мікрона;

- видалення хлору;

- посиленого зниження мінералізації та пом'якшення води;

- очищення від природних органічних домішок;

- видалення заліза та іржі;

- видалення нафтопродуктів та фенолів;

- очищення від хлорорганічних сполук;

- знезараження води.

Технічні характеристики:

Рекомендована швидкість фільтрації літрів/хвилину - 1

Ресурс, літрів/місяць  – 3000/6-12 *

Температура води,°С – +1 до +25

Габаритні розміри картриджів, дюйм - 10 х 2 1/2 **

На упаковці картриджів є докладна інструкція щодо їх заміни!

* фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води, але не більше 12 місяців, незалежно від обсягу очищеної води.

** підходить до корпусів інших виробників аналогічного типорозміру

Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
Стоит отметить, что на укр. рынке все ещё мало интернет-магазинов с высоким уровнем сервиса. Акваклимат в этом плане приятно удивляет. Все вовремя, вполне точные ответы, без навязывания товара, консультация действительно помогает определиться. Доволен. Планирую и в будущем покупать здесь картрджи.
Самый лучший комплект, нам фильтр когда продавали, порекомедовали его брать. На троих почти на год хватает и воду очень вкусная получается. И чистая - мы на анализ её здавали!!! Всем рекомендую)
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua