Комплект Наша Вода Absolute 1-2-3

Номер: 0343
Нет в наличии
Знятий з виробництва

Дивіться повний аналог - комплект Ecosoft 1-2-3 Покращений


Комплект префільтрів для систем зворотного осмосу НАША ВОДА ABSOLUTE 1-2-3

Застосовується для попереднього очищення води, для захисту та ефективної роботи мембранного елемента та системи зворотного осмосу «АБСОЛЮТ» в цілому.

Комплект складається з трьох картриджів і забезпечує три стадії очищення:

Перша стадія - пористий поліпропіленовий елемент видаляє механічні домішки до 5 мікрон, затримуючи при цьому частинки піску, іржі та інших речовин.

Друга стадія - картридж із гранульованого кокосового вугілля ефективно видаляє хлор та хлорорганічні сполуки, захищаючи мембрану від руйнування. До складу картриджа входить срібло в активній металевій формі.

Третя стадія - картридж із брикетованого вугілля видаляє механічні домішки до 1 мікрона та високомолекулярні органічні сполуки природного походження.

>

На упаковці префільтрів є докладна інструкція щодо їх заміни!< br />

Технічні характеристики:

Робоча температура води, °С  - 4 – 30

Робочий тиск, атм - 3 – 4

Ресурс картриджів, місяців - 3-6 *

Габарити картриджів, дюйм – 10 х 2½ **

* Середня тривалість роботи одного комплекту картриджів при споживанні до 15 літрів на день - до 6 місяців. Фактичний ресурс залежить від якості води на вході до системи. Максимальний термін служби картриджів від початку експлуатації - не більше 12 місяців, незалежно від обсягу очищеної води.

** Підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміру.

ну, не знаю, помоему цена как раз к качеству подходит. можно и за 50 гривен какихто китайцев купить, но у меня такие каждые 1,5-2 месяца менять приходилось, при том что на входе тоже фильтр есть грубой фильтрации, а давление падает и всё тут. а тут во первых фильтр который посередине - с серебром, то есть цвести не будут все они весной-летом, и последний фильтр, который идёт брикетом, там фильтрация нерастворимых частичек до 1 микрона, а для мембраны чем тоньше очистка тем лучше, тоже уже проверено. у меня осмос польский, тоже сначала на простых картриджах был, а потом через 8 месяцев пришлось мембрану менять, так что качество стоит свою цену, теперь у меня мембрана по полтора года работает.
Какой смысл брать такой комплект, если такие же китайцы или поляки гривен 60-70 стоят? Тот же уголь и полипропилен? Очень завышена цена!!!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua